Vārda dienu svin: Vilis, Vilhelms

Numeroloģiskā prognoze nedēļai no 4. līdz 10.maijam

Pinterest LinkedIn Tumblr +

edēļa, kad ievilkt elpu, atpūsties, padzīvot rāmāk. Palūkojies apkārt, ieraudzīsi jaunas iespējas un izdevības. Atradīsi nestandarta risinājumus problēmām. Esi elastīga, bet spontānus lēmumus nepieņem. Tev apkārt var notikt dažādas pārmaiņas, un tavs uzdevums no tām iegūt sev praktisku labumu. Labs laiks reklamēt sevi, savus panākumus un sasniegumus. Nākamajās nedēļās būs smagi un daudz jāstrādā, tāpēc izmanto šo nedēļu savam priekam. 

Lai pilnībā izmantotu numeroloģisko prognozi, ieteicams ņemt vērā savus individuālos skaitļus un atrast balansu ar nedēļas enerģiju. Uzzināt savus skaitļus, dziļāk iepazīt un izprast sevi, kā arī rast atbildes uz daudziem un dažādiem jautājumiem, vari individuālajā numeroloģijas konsultācijā pie Līgas Bērziņas. Uzzini, kā pieteikties šeit  >> 

Izmanto iespēju – individuālie numeroloģijas piedāvājumi!
Domājot par tiem, kas netiek uz klātienes konsultācijām Rīgā, taču ļoti vēlētos izzināt sevi nedaudz vairāk un varbūt rast atbildi arī uz kādu jautājumu, kas nedod mieru, piedāvājam arī virtuālo konsultāciju iespēju – pasūtīt numeroloģisko portretu, prognozi 3 gadiem vai saderības portretu. Ja Tevi kāds no šiem pakalpojumiem ieinteresējis, spied uz kupona, atvērsies vēstules forma- raksti savu kontaktinformāciju un mēs ar Tevi sazināsimies!

Dalīties.

Atstāt Ziņu