Vārda dienu svin: Anšlavs, Junora

Numeroloģiskā prognoze nedēļai no 31.augusta līdz 6.septembrim

Pinterest LinkedIn Tumblr +

ī nedēļa būs īpaši veiksmīgs laiks darbam un naudas pelnīšanai. Var gadīties, ka tā iegrimsi darbā, ka draugi un tuvinieki tev pārmetīs atsvešināšanos un darbaholismu. Mierini viņus, ka tas drīz pāries. Ar savu šarmu apbursi visus, ko sastapsi savā ceļā. Izmanto šo laiku, ja esi viena – var gadīties kāda īpaša tikšanās ar veiksmīgu un darbīgu cilvēku. Droši uzņemies atbildīgus darbus un uzdevumus. Ja esi radoša un mākslinieciska – šis ir popularitātes laiks. 

Lai pilnībā izmantotu numeroloģisko prognozi, ieteicams ņemt vērā savus individuālos skaitļus un atrast balansu ar nedēļas enerģiju. Uzzināt savus skaitļus, dziļāk iepazīt un izprast sevi, kā arī rast atbildes uz daudziem un dažādiem jautājumiem, vari individuālajā numeroloģijas konsultācijā pie Līgas Bērziņas. Uzzini, kā pieteikties šeit  >> 

Individuālie numeroloģijas piedāvājumi!
Piedāvājam virtuālo konsultāciju iespēju – iespēju pasūtīt numeroloģisko portretu, prognozi 3 gadiem vai saderības portretu. Ja Tevi kāds no šiem pakalpojumiem ieinteresējis, spied uz kupona, atvērsies vēstules forma – raksti savu kontaktinformāciju un mēs ar Tevi sazināsimies!

Dalīties.

Atstāt Ziņu