Vārda dienu svin: Vitolds, Lolita, Letīcija

Numeroloģiskā prognoze nedēļai no 30.novembra līdz 6.decembrim

Pinterest LinkedIn Tumblr +

ajā nedēļā parādīsies lielāka vēlme pēc tuvības. Centies padarīt dzīvi ērtāku un patīkamāku sev un tuviniekiem. Ja redzi, ka tas vajadzīgs, palīdzi radiem, draugiem, kolēģiem. Palutini sevi, aizej uz masāžu, spa salonu vai apmeklē kādu pasākumu. Dedzini sveces mājīgumam un siltumam, izcep smaržīgu kūku un kopā ar mājiniekiem izbaudi pirmo Adventes nedēļu. Nopērc sev jaunu tērpu, ar ko apmeklēt kādu īpašu pasākumu. Šajā laikā var atjaunoties kāda pajukusi draudzība, bet kādas pašlaik aktuālas attiecības var beigties. Sarežģītās situācijās ievēro diplomātiju. 

 

Lai pilnībā izmantotu numeroloģisko prognozi, ieteicams ņemt vērā savus individuālos skaitļus un atrast balansu ar nedēļas enerģiju. Uzzināt savus skaitļus, dziļāk iepazīt un izprast sevi, kā arī rast atbildes uz daudziem un dažādiem jautājumiem, vari individuālajā numeroloģijas konsultācijā pie Līgas Bērziņas. Uzzini, kā pieteikties šeit  >> 

Individuālie numeroloģijas piedāvājumi!
Piedāvājam virtuālo konsultāciju iespēju – iespēju pasūtīt numeroloģisko portretu, prognozi 3 gadiem vai saderības portretu. Ja Tevi kāds no šiem pakalpojumiem ieinteresējis, spied uz kupona, atvērsies vēstules forma – raksti savu kontaktinformāciju un mēs ar Tevi sazināsimies!

Dalīties.

Atstāt Ziņu