Vārda dienu svin: Jūlijs, Ainis

Numeroloģiskā prognoze nedēļai no 30. marta līdz 5. aprīlim

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Šīs nedēļas pirmajās divās dienās gribēsies satikt kādu laiku nesatiktos kolēģus vai draugus, radīsies iespēja izrunāties, kas kalpos par zibensnovedēju nokaitētām emocijām un paglābs no emocionālās pārslodzes. Esi mierīga un atvērta. Laiku pa laikam analizēsi sevi un domāsi par dzīves jēgu. Labs laiks zinātnisku darbu rakstīšanai. Sākot no trešdienas, darbaspējas divkāršosies. Gaidīs gan arī tikai darbs, darbs un darbs. Var būt grūti sevi disciplinēt, tomēr pirmkārt vajadzētu ķerties tieši pie sarežģītākajiem uzdevumiem. Neuztraucies, ja apkārtējie nepamana un nenovērtē tavus centienus, viņi par tiem dzirdēs vēlāk. Lielisks laiks, lai radītu un izveidotu kaut ko stabilu, nozīmīgu un tev būtisku. Ja būsi čakli strādājusi, var teikt, ka atzinīgs novērtējums, prēmija vai pat paaugstinājums ir jau nopelnīts. Ja nu kaut kas galīgi neizdodas, neskrien ar pieri sienā, bet izej ārpus ierastajiem rāmjiem un atrodi citu pieeju.

 

Lai pilnībā izmantotu numeroloģisko prognozi, ieteicams ņemt vērā savus individuālos skaitļus un atrast balansu ar nedēļas enerģiju.

Numeroloģe Līga Elizabete Balode piedāvā izstrādāt arī individuālās numeroloģiskās prognozes:

 •  Pilns numeroloģiskais portrets
  Ietver: personības raksturojumu, rakstura stiprās un vājās puses, personības dzīves ceļa un dzīves uzdevumu aprakstu, resursu uzskaitījumu, ar kuriem veikt savu dzīves uzdevumu. Cena: 35,- EUR.
 •  Numeroloģiskā prognoze gadam
  Ietver: individuālā un likteņa gada un mēnešu uzdevumus un iespējas, individuālo gada veiksmīgo dienu kalendāru. Cena: 20,- EUR.
 •  Numeroloģiskā prognoze trīs gadiem
  Ietver: individuālā gada un mēnešu uzdevumus un vēlamās darbības, labvēlīgās dienas kādu darbību uzsākšanai, individuālo kalendāru tuvākajam gadam. Cena: 35,- EUR.
 •  Saderības numeroloģiskais portrets
  Ietver: abu partneru personības raksturojumu, rakstura stipro un vājo pušu aprakstu, personību saderību, katra partnera individuālo dzīves ceļu un dzīves uzdevumu, prognozi tuvākajiem gadiem, kam būtu jāpievērš uzmanība attiecībās. Cena: 40,- EUR.

Ja Tevi ieinteresē kāds no zemāk aprakstītajiem pakalpojumiem, raksti mums uz sp@sievietespasaule.lv. Mēs ar Tevi sazināsimies!

Dalīties.

Atstāt Ziņu