Vārda dienu svin: Jurģis, Juris, Georgs

Numeroloģiskā prognoze nedēļai no 3. līdz 9. februārim

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Šī nedēļa apvieno sevī vajadzību atrast laiku darbam, sabiedriskiem pasākumiem un ģimenei. Attiecības ar tuviniekiem un draugiem būs prieka pilnas. Labs laiks iemīlēties, atzīties mīlestībā. Ja pasākumu apmeklējums nav plānots vai neko tādu negribas, labs laiks atpūtai kopā ar ģimeni. Dari labus darbus līdzcilvēkiem, tie atmaksāsies nākotnē. Ja esi radošas dabas cilvēks, šī nedēļa būs labs laiks radošiem meklējumiem un iedvesmai. Savā darbavietā pacenties darbus sakārtot tā, lai vakari un nedēļas nogale paliek tavā rīcībā un nav jādara nekas, ko negribas. Var rasties vēlēšanās pašķiesties ar naudu, bet dari to uzmanīgi, jo februāra naudas lietas atstāj iespaidu uz visu gadu.  

 

Lai pilnībā izmantotu numeroloģisko prognozi, ieteicams ņemt vērā savus individuālos skaitļus un atrast balansu ar nedēļas enerģiju.

Numeroloģe Līga Elizabete Balode piedāvā izstrādāt arī individuālās numeroloģiskās prognozes:

 •  Pilns numeroloģiskais portrets
  Ietver: personības raksturojumu, rakstura stiprās un vājās puses, personības dzīves ceļa un dzīves uzdevumu aprakstu, resursu uzskaitījumu, ar kuriem veikt savu dzīves uzdevumu. Cena: 35,- EUR.
 •  Numeroloģiskā prognoze gadam
  Ietver: individuālā un likteņa gada un mēnešu uzdevumus un iespējas, individuālo gada veiksmīgo dienu kalendāru. Cena: 20,- EUR.
 •  Numeroloģiskā prognoze trīs gadiem
  Ietver: individuālā gada un mēnešu uzdevumus un vēlamās darbības, labvēlīgās dienas kādu darbību uzsākšanai, individuālo kalendāru tuvākajam gadam. Cena: 35,- EUR.
 •  Saderības numeroloģiskais portrets
  Ietver: abu partneru personības raksturojumu, rakstura stipro un vājo pušu aprakstu, personību saderību, katra partnera individuālo dzīves ceļu un dzīves uzdevumu, prognozi tuvākajiem gadiem, kam būtu jāpievērš uzmanība attiecībās. Cena: 40,- EUR.

Ja Tevi ieinteresē kāds no zemāk aprakstītajiem pakalpojumiem, raksti mums uz sp@sievietespasaule.lv. Mēs ar Tevi sazināsimies!

Dalīties.

Atstāt Ziņu