Vārda dienu svin: Oskars, Ritvars, Anvars

Numeroloģiskā prognoze nedēļai no 29. jūnija līdz 5. jūlijam

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Šīs nedēļas pirmajās dienās radīsies enerģija un spēks uzsākt jaunus projektus, darbus, prasīsies pēc aktīvas rīcības un darbības. Jutīsi, ka tavā dzīvē ienāk kas jauns. Šajā laikā koncentrējies uz sevi, savām vēlmēm un vajadzībām, kļūsti par veselīgu egoisti. Parūpējies vispirms par sevi, tad pietiks enerģijas sniegt rūpes un atbalstu arī citiem. Savukārt jūlija pirmajās dienās enerģija apsīks un būs grūti atrast motivāciju jebkādam darbam, kas jāpaveic. Esi pacietīga un atceries, ka savs laiks darbam, savs – atpūtai. Ja nekādi neizdodas sev iestāstīt, ka nav nekādas steigas, ka viss notiek pareizajā laikā un vietā, meklē un uzkrāj informāciju, kas tev var noderēt vēlāk. Var būt saspringts laiks attiecībās ar citiem cilvēkiem. Uzticies sev un izmanto savu intuīciju – tā būs ļoti spēcīga!

 

Lai pilnībā izmantotu numeroloģisko prognozi, ieteicams ņemt vērā savus individuālos skaitļus un atrast balansu ar nedēļas enerģiju.

Numeroloģe Līga Elizabete Balode piedāvā izstrādāt arī individuālās numeroloģiskās prognozes:

 •  Pilns numeroloģiskais portrets
  Ietver: personības raksturojumu, rakstura stiprās un vājās puses, personības dzīves ceļa un dzīves uzdevumu aprakstu, resursu uzskaitījumu, ar kuriem veikt savu dzīves uzdevumu. Cena: 35,- EUR.
 •  Numeroloģiskā prognoze gadam
  Ietver: individuālā un likteņa gada un mēnešu uzdevumus un iespējas, individuālo gada veiksmīgo dienu kalendāru. Cena: 20,- EUR.
 •  Numeroloģiskā prognoze trīs gadiem
  Ietver: individuālā gada un mēnešu uzdevumus un vēlamās darbības, labvēlīgās dienas kādu darbību uzsākšanai, individuālo kalendāru tuvākajam gadam. Cena: 35,- EUR.
 •  Saderības numeroloģiskais portrets
  Ietver: abu partneru personības raksturojumu, rakstura stipro un vājo pušu aprakstu, personību saderību, katra partnera individuālo dzīves ceļu un dzīves uzdevumu, prognozi tuvākajiem gadiem, kam būtu jāpievērš uzmanība attiecībās. Cena: 40,- EUR.

Ja Tevi ieinteresē kāds no zemāk aprakstītajiem pakalpojumiem, raksti mums uz sp@sievietespasaule.lv. Mēs ar Tevi sazināsimies!

Dalīties.

Atstāt Ziņu