Vārda dienu svin: Vilis, Vilhelms

Numeroloģiskā prognoze nedēļai no 29.jūnija līdz 5.jūlijam

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Ļoti ģimeniska nedēļa. Visas aktivitātes ar ģimeni, māju un draugiem. Pie tevis vērsīsies pēc padoma, kā tikt galā ar dvēseles pārdzīvojumiem. Tev tas patiks, jutīsies novērtēta un vajadzīga. Vari palīdzēt saviem tuviniekiem vai draugiem ar padomu, materiāli vai emocionāli. Savas vajadzības būs otrajā plānā, bet sevi palutināt ar manikīru, friziera vai spa apmeklējumu gan vajadzētu atrast laiku un iespējas. Iegādājies kādu sadzīves priekšmetu, mēbeles vai interjera dizaina piederumu. Vari izpausties mākslinieciski. Plaši vari izvērst sabiedrisko darbību, finanšu vai biznesa darījumus.

 

Lai pilnībā izmantotu numeroloģisko prognozi, ieteicams ņemt vērā savus individuālos skaitļus un atrast balansu ar nedēļas enerģiju. Uzzināt savus skaitļus, dziļāk iepazīt un izprast sevi, kā arī rast atbildes uz daudziem un dažādiem jautājumiem, vari individuālajā numeroloģijas konsultācijā pie Līgas Bērziņas. Uzzini, kā pieteikties šeit  >> 

Individuālie numeroloģijas piedāvājumi!
Piedāvājam virtuālo konsultāciju iespēju – iespēju pasūtīt numeroloģisko portretu, prognozi 3 gadiem vai saderības portretu. Ja Tevi kāds no šiem pakalpojumiem ieinteresējis, spied uz kupona, atvērsies vēstules forma – raksti savu kontaktinformāciju un mēs ar Tevi sazināsimies!

 

Dalīties.

Atstāt Ziņu