Vārda dienu svin: Justīne, Juta

Numeroloģiskā prognoze nedēļai no 28. decembra līdz 3. janvārim

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Šīs nedēļas pēdējās vecā gada dienās var parādīties vēlme iziet cilvēkos un parādīt, ka neesi velti strādājusi un centusies. Labs laiks visa veida netradicionālām nodarbēm un abstraktajai mākslai. Vari pamēģināt radīt kādu mākslas darbu pati, jo nav iespējas aiziet uz izstādi vai muzeju. Tas varētu būt pietiekami labs iemesls attālināties no sabiedrības un tās problēmām. Ja tuvinieki izrāda tev atbalstu un mīlestību, nenorobežojies no viņiem. Šīs nedēļas jaunā gada pirmajās dienās iespējamas nesaskaņas ar tuviniekiem, strīdi ar radiniekiem. Vainīga būsi vien pati, un visu par labu vērst arī varēsi tikai pati. Vari kādam lūgt padomu, bet svarīgos jautājumos lēmumus pieņem pati. Lai izvairītos no strīdiem un neapmierinātības, velti laiku garīgām nodarbēm – lasi vērtīgu literatūru, klausies labu mūziku, noskaties kādu aizraujošu filmu.

 

Lai pilnībā izmantotu numeroloģisko prognozi, ieteicams ņemt vērā savus individuālos skaitļus un atrast balansu ar nedēļas enerģiju.

Numeroloģe Līga Elizabete Balode piedāvā izstrādāt arī individuālās numeroloģiskās prognozes:

 •  Pilns numeroloģiskais portrets
  Ietver: personības raksturojumu, rakstura stiprās un vājās puses, personības dzīves ceļa un dzīves uzdevumu aprakstu, resursu uzskaitījumu, ar kuriem veikt savu dzīves uzdevumu. Cena: 35,- EUR.
 •  Numeroloģiskā prognoze gadam
  Ietver: individuālā un likteņa gada un mēnešu uzdevumus un iespējas, individuālo gada veiksmīgo dienu kalendāru. Cena: 20,- EUR.
 •  Numeroloģiskā prognoze trīs gadiem
  Ietver: individuālā gada un mēnešu uzdevumus un vēlamās darbības, labvēlīgās dienas kādu darbību uzsākšanai, individuālo kalendāru tuvākajam gadam. Cena: 35,- EUR.
 •  Saderības numeroloģiskais portrets
  Ietver: abu partneru personības raksturojumu, rakstura stipro un vājo pušu aprakstu, personību saderību, katra partnera individuālo dzīves ceļu un dzīves uzdevumu, prognozi tuvākajiem gadiem, kam būtu jāpievērš uzmanība attiecībās. Cena: 40,- EUR.

Ja Tevi ieinteresē kāds no zemāk aprakstītajiem pakalpojumiem, raksti mums uz sp@sievietespasaule.lv. Mēs ar Tevi sazināsimies!

Dalīties.

Atstāt Ziņu