Vārda dienu svin: Marģers, Anastasija

Numeroloģiskā prognoze nedēļai no 27. septembra līdz 3. oktobrim

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Šīs nedēļas pēdējās septembra dienās vari vēl paspēt daudz sasniegt. Darbīgs laiks, kad pastāv liela iespēja, ka tevi pamanīs un piedāvās lielisku darbu. Vai arī vecajā darba vietā vari saņemt paaugstinājumu vai jaunu piedāvājumu ar nosacījumu, ka strādā un pierādi sevi. Pamanīsi, ka citi ietekmējas no tevis teiktā vai darītā. Ja vajadzīga lielāka naudas summa, tā ir jānopelna, no gaisa nekas nekritīs. Ja vēlies naudu ieguldīt vai aizņemties, konsultējies ar speciālistiem un noskaidro ieguvumus un riskus.

Šajā laikā nauda var nest gan prieku, gan zaudējumus. Ja jūti nogurumu un spēku izsīkumu, padomā, kas varētu harmonizēt tavu dzīvi. Savukārt oktobra pirmās dienas būs lielās mīlestības pret ģimeni un tuviniekiem dienas. Nežēlo viņiem savu sirds siltumu un mīlestību. Var būt sajūta, ka nezini, ko īsti gribi, bet skaidri zināsi, ko negribi.

Ja esi māksliniecisks cilvēks, vari pabeigt iesāktos radošos darbus. Pārdot tos gan var neizdoties, bet kāds tuvinieks vai draugs būs priecīgs par tieši tādu dāvanu. Vari parevidēt attiecības ar apkārtējiem un mainīt savu līdzšinējo uzvedības modeli. Labs laiks atpūtai.

 

Lai pilnībā izmantotu numeroloģisko prognozi, ieteicams ņemt vērā savus individuālos skaitļus un atrast balansu ar nedēļas enerģiju.

Numeroloģe Līga Elizabete Balode piedāvā izstrādāt arī individuālās numeroloģiskās prognozes:

 • Pilns numeroloģiskais portrets
  Ietver: personības raksturojumu, rakstura stiprās un vājās puses, personības dzīves ceļa un dzīves uzdevumu aprakstu, resursu uzskaitījumu, ar kuriem veikt savu dzīves uzdevumu. Cena: 35,- EUR.
 • Numeroloģiskā prognoze gadam
  Ietver: individuālā un likteņa gada un mēnešu uzdevumus un iespējas, individuālo gada veiksmīgo dienu kalendāru. Cena: 20,- EUR.
 • Numeroloģiskā prognoze trīs gadiem
  Ietver: individuālā gada un mēnešu uzdevumus un vēlamās darbības, labvēlīgās dienas kādu darbību uzsākšanai, individuālo kalendāru tuvākajam gadam. Cena: 35,- EUR.
 • Saderības numeroloģiskais portrets
  Ietver: abu partneru personības raksturojumu, rakstura stipro un vājo pušu aprakstu, personību saderību, katra partnera individuālo dzīves ceļu un dzīves uzdevumu, prognozi tuvākajiem gadiem, kam būtu jāpievērš uzmanība attiecībās. Cena: 40,- EUR.

Ja Tevi ieinteresē kāds no zemāk aprakstītajiem pakalpojumiem, raksti mums uz sp@sievietespasaule.lv. Mēs ar Tevi sazināsimies!

 

Dalīties.

Atstāt Ziņu