Vārda dienu svin: Visvaldis, Nameda, Ritvaldis

Numeroloģiskā prognoze nedēļai no 27. aprīļa līdz 3. maijam

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Šīs nedēļas aprīļa pēdējās dienās tavs šarms apburs visus, un pastāv iespēja sasniegt savas autoritātes virsotni. Droši vari uzņemties atbildīgus amatus, pienākumus, rīkoties ar naudas lietām. Pastāv iespēja labi nopelnīt. Cik vien iespējams, deleģē savus darbus citiem. Ģimenei nāksies samierināties, ka būsi iegrimusi darbos, bet vismaz paskaidro viņiem, kāpēc tā notiek. Savukārt pirmajās maija dienās var rasties sajūta, it kā atrastos krustcelēs un īsti nezinātu, uz kuru pusi doties. Neļaujies apjukumam, un lēmumus labāk vēl nepieņem. Jau nākamajā nedēļā būs skaidrāks skats uz dzīvi, un tad arī zināsi, kur iet un ko darīt. Neļauj sevi ievilkt kādā skandālā vai attiecību skaidrošanā. Labāk velti laiku nomoda sapņiem, tie ir pirmais solis uz sev vēlamās nākotnes radīšanu. Nedēļas nogali velti ģenerāltīrīšanai un izmēz visus krāmus no savas mājvietas un domām.

 

Lai pilnībā izmantotu numeroloģisko prognozi, ieteicams ņemt vērā savus individuālos skaitļus un atrast balansu ar nedēļas enerģiju.

Numeroloģe Līga Elizabete Balode piedāvā izstrādāt arī individuālās numeroloģiskās prognozes:

 •  Pilns numeroloģiskais portrets
  Ietver: personības raksturojumu, rakstura stiprās un vājās puses, personības dzīves ceļa un dzīves uzdevumu aprakstu, resursu uzskaitījumu, ar kuriem veikt savu dzīves uzdevumu. Cena: 35,- EUR.
 •  Numeroloģiskā prognoze gadam
  Ietver: individuālā un likteņa gada un mēnešu uzdevumus un iespējas, individuālo gada veiksmīgo dienu kalendāru. Cena: 20,- EUR.
 •  Numeroloģiskā prognoze trīs gadiem
  Ietver: individuālā gada un mēnešu uzdevumus un vēlamās darbības, labvēlīgās dienas kādu darbību uzsākšanai, individuālo kalendāru tuvākajam gadam. Cena: 35,- EUR.
 •  Saderības numeroloģiskais portrets
  Ietver: abu partneru personības raksturojumu, rakstura stipro un vājo pušu aprakstu, personību saderību, katra partnera individuālo dzīves ceļu un dzīves uzdevumu, prognozi tuvākajiem gadiem, kam būtu jāpievērš uzmanība attiecībās. Cena: 40,- EUR.

Ja Tevi ieinteresē kāds no zemāk aprakstītajiem pakalpojumiem, raksti mums uz sp@sievietespasaule.lv. Mēs ar Tevi sazināsimies!

Dalīties.

Atstāt Ziņu