Vārda dienu svin: Vitolds, Lolita, Letīcija

Numeroloģiskā prognoze nedēļai no 27.aprīļa līdz 3.maijam

Pinterest LinkedIn Tumblr +

adoša, interesanta nedēļa. Tērēsi daudz naudas un enerģijas. Iedvesma mutuļos gan darbā, gan attiecībās, gan radošos projektos, tavs optimisms un entuziasms aplipinās apkārtējos. Ieteicams nedarīt tādus darbus, kas prasa koncentrēšanos un uzcītību. Pieraksti visas idejas, lai neaizbēg. Vēlāk tās noderēs, bet var būt jau aizmirsušās. Ja saglabājusies kāda drusciņa nedrošības, neiegrimsti pārāk dziļā pašanalīzē. Ja tavs darbs saistīts ar lielu atbildību, naudu un koncentrēšanos, tad labāk paņem atvaļinājumu. 

 

Lai pilnībā izmantotu numeroloģisko prognozi, ieteicams ņemt vērā savus individuālos skaitļus un atrast balansu ar nedēļas enerģiju. Uzzināt savus skaitļus, dziļāk iepazīt un izprast sevi, kā arī rast atbildes uz daudziem un dažādiem jautājumiem, vari individuālajā numeroloģijas konsultācijā pie Līgas Bērziņas. Uzzini, kā pieteikties šeit  >> 

Izmanto iespēju – individuālie numeroloģijas piedāvājumi!
Domājot par tiem, kas netiek uz klātienes konsultācijām Rīgā, taču ļoti vēlētos izzināt sevi nedaudz vairāk un varbūt rast atbildi arī uz kādu jautājumu, kas nedod mieru, piedāvājam arī virtuālo konsultāciju iespēju – pasūtīt numeroloģisko portretu, prognozi 3 gadiem vai saderības portretu. Ja Tevi kāds no šiem pakalpojumiem ieinteresējis, spied uz kupona, atvērsies vēstules forma- raksti savu kontaktinformāciju un mēs ar Tevi sazināsimies!

Dalīties.

Atstāt Ziņu