Vārda dienu svin: Vilis, Vilhelms

Numeroloģiskā prognoze nedēļai no 26.janvāra līdz 1.februārim

Pinterest LinkedIn Tumblr +

ajā nedēļā var būt grūti atturēties no vēlmes izklaidēties, doties kādā braucienā vai ceļojumā. Neliedz sev šo prieku, ja vien ir iespēja izrauties no ikdienības. Tikai piedomā, ka izklaide ir jauka arī bez apreibinošām vielām. Viss kļūs interesants, visā saredzēsi slēptu nozīmi un jēgu. Romantika aizkustinās, tomēr aizraušanās, lai arī kaislīga, būs īsa un ilglaicīgas attiecības, ticamāk, neizveidosies. Neplāno ilgtermiņa projektus. 

 

Lai pilnībā izmantotu numeroloģisko prognozi, ieteicams ņemt vērā savus individuālos skaitļus un atrast balansu ar nedēļas enerģiju. Uzzināt savus skaitļus vari individuālajā numeroloģijas konsultācijā  >>
Sastādīja sertificēta numeroloģe Līga Bērziņa,pasaules.lv

________________________________________________________________

Izmanto iespēju – individuālie numeroloģijas piedāvājumi!
Domājot par tiem, kas netiek uz klātienes konsultācijām Rīgā, taču ļoti vēlētos izzināt sevi nedaudz vairāk un varbūt rast atbildi arī uz kādu jautājumu, kas nedod mieru, piedāvājam arī virtuālo konsultāciju iespēju – pasūtīt numeroloģisko portretu, prognozi 3 gadiem vai saderības portretu. Ja Tevi kāds no šiem pakalpojumiem ieinteresējis, spied uz kupona, atvērsies vēstules forma- raksti savu kontaktinformāciju un mēs ar Tevi sazināsimies!

 

Dalīties.

1 komentārs

Atstāt Ziņu