Vārda dienu svin: Vilis, Vilhelms

Numeroloģiskā prognoze nedēļai no 25.maija līdz 31.maijam

Pinterest LinkedIn Tumblr +

ajā nedēļā radīsies sajūta, ka kontrolē savu dzīvi, nevis vienkārši peldi pa straumi. Var parādīties nauda un iespēja to nopelnīt. Pirmajā vietā ir karjera, nevis ģimene. Darba spējas trīskāršojas, vari strādāt daudz un efektīvi, bet iemācies deleģēt darbus. Lai uzlabotu sava darba kvalitāti, necenties visu izdarīt pati, bet meklē partnerus.  Iespējams saņemt paaugstinājumu vai vismaz atzinību par darbu. Labs laiks nekustamā īpašuma pirkšanai vai pārdošanai, var sākt mājas būvniecību vai uzsākt jaunus projektus. Otrdien gan neko jaunu un nozīmīgu nesāc, bet dari ierastos darbus. Ja arī viss nenotiek pēc plāna, centies visu uztvert mierīgi bez pārmērīgām emocijām.  

 

Lai pilnībā izmantotu numeroloģisko prognozi, ieteicams ņemt vērā savus individuālos skaitļus un atrast balansu ar nedēļas enerģiju. Uzzināt savus skaitļus, dziļāk iepazīt un izprast sevi, kā arī rast atbildes uz daudziem un dažādiem jautājumiem, vari individuālajā numeroloģijas konsultācijā pie Līgas Bērziņas. Uzzini, kā pieteikties šeit  >> 

Individuālie numeroloģijas piedāvājumi!
Piedāvājam virtuālo konsultāciju iespēju – iespēju pasūtīt numeroloģisko portretu, prognozi 3 gadiem vai saderības portretu. Ja Tevi kāds no šiem pakalpojumiem ieinteresējis, spied uz kupona, atvērsies vēstules forma – raksti savu kontaktinformāciju un mēs ar Tevi sazināsimies!

Dalīties.

Atstāt Ziņu