Vārda dienu svin: Margrieta, Margarita

Numeroloģiskā prognoze nedēļai no 25. līdz 31. oktobrim

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Šajā nedēļā laiku apēdīs pienākumi un ģimene. Darba apjoms var izrādīties lielāks nekā plānots, un tas viss jāpagūst izdarīt šīs nedēļas attālinātā darba laikā, arī sadzīvē un ģimenē var atklāties neatrisinātas lietas. Ja esi galīgi iestrēgusi, sastādi sarakstu, kā ar to visu pakāpeniski tikt galā.

Kad būs apnikuši steidzamie darbi, pievērsies ikdienas dzīves uzlabošanai. Padari savu apkārtējo vidi komfortablāku. Ja vecāki vai draugi lūdz palīdzību, neatsaki.  Labs laiks radošiem procesiem un visam, kas saistīts ar ģimeni. Ļaujies kādam atelpas brīdim, un Visums tev var atnest kādu negaidītu brīnumu vai ilgotas vēlēšanās piepildījumu!

 

Numeroloģe Līga Elizabete Balode piedāvā izstrādāt arī individuālās numeroloģiskās prognozes:

 • Pilns numeroloģiskais portrets
  Ietver: personības raksturojumu, rakstura stiprās un vājās puses, personības dzīves ceļa un dzīves uzdevumu aprakstu, resursu uzskaitījumu, ar kuriem veikt savu dzīves uzdevumu. Cena: 35,- EUR.
 • Numeroloģiskā prognoze gadam
  Ietver: individuālā un likteņa gada un mēnešu uzdevumus un iespējas, individuālo gada veiksmīgo dienu kalendāru. Cena: 20,- EUR.
 • Numeroloģiskā prognoze trīs gadiem
  Ietver: individuālā gada un mēnešu uzdevumus un vēlamās darbības, labvēlīgās dienas kādu darbību uzsākšanai, individuālo kalendāru tuvākajam gadam. Cena: 35,- EUR.
 • Saderības numeroloģiskais portrets
  Ietver: abu partneru personības raksturojumu, rakstura stipro un vājo pušu aprakstu, personību saderību, katra partnera individuālo dzīves ceļu un dzīves uzdevumu, prognozi tuvākajiem gadiem, kam būtu jāpievērš uzmanība attiecībās. Cena: 40,- EUR.

Ja Tevi ieinteresē kāds no zemāk aprakstītajiem pakalpojumiem, raksti mums uz sp@sievietespasaule.lv. Mēs ar Tevi sazināsimies!

Dalīties.

Atstāt Ziņu