Vārda dienu svin: Anšlavs, Junora

Numeroloģiskā prognoze nedēļai no 24. līdz 30.augustam

Pinterest LinkedIn Tumblr +

ajā nedēļā var rasties vēlme iziet sabiedrībā un parādīt, ka esi labi pastrādājusi. Labs laiks abstraktajai un netradicionālajai mākslai, ja tādu neradi pati, aizej uz kādu izstādi. Tas var būt arī labs iemesls paiet malā no mutuļojošās sabiedrības, kas atņem spēkus. Šajā laikā tevi atbalstīt un mīlēt būs gatavi tuvinieki, tāpēc nenorobežojies no viņiem. Jo vairāk laika pavadīsiet kopā, jo tuvākas, stiprākas un atklātākas kļūs attiecības. 

 

Lai pilnībā izmantotu numeroloģisko prognozi, ieteicams ņemt vērā savus individuālos skaitļus un atrast balansu ar nedēļas enerģiju. Uzzināt savus skaitļus, dziļāk iepazīt un izprast sevi, kā arī rast atbildes uz daudziem un dažādiem jautājumiem, vari individuālajā numeroloģijas konsultācijā pie Līgas Bērziņas. Uzzini, kā pieteikties šeit  >> 

Individuālie numeroloģijas piedāvājumi!
Piedāvājam virtuālo konsultāciju iespēju – iespēju pasūtīt numeroloģisko portretu, prognozi 3 gadiem vai saderības portretu. Ja Tevi kāds no šiem pakalpojumiem ieinteresējis, spied uz kupona, atvērsies vēstules forma – raksti savu kontaktinformāciju un mēs ar Tevi sazināsimies!

Dalīties.

Atstāt Ziņu