Vārda dienu svin: Vilis, Vilhelms

Numeroloģiskā prognoze nedēļai no 23. līdz 29.novembrim

Pinterest LinkedIn Tumblr +

ajā nedēļā panākumi ne no šā, ne tā var sākt buksēt. Reāli novērtē situācijas, ar ko nāksies saskarties. Ja tavas attiecības vai iesāktie projekti sāk jukt un brukt, labāk no tiem atvadies, nevis skrien ar pieri mūrī. Izturies uzmanīgi pret visa veida pārbaudēm gan mācībās, gan darbā. Tev atprasīs visu – līdz pēdējam sīkumam. Pievērs uzmanību detaļām, nevis bārsties ar idejām, sastādi konkrētu rīcības plānu. Atceries par laiku, ko veltīt arī saviem tuvākajiem. Pacieties, strādā, rīkojies, bet nevaimanā. Tā tikai iztērēsi laiku, kas jāvelta ģimenei un darbam. Var teikt, ka šī nedēļa ir individuālo eksāmenu laiks. 

 

Lai pilnībā izmantotu numeroloģisko prognozi, ieteicams ņemt vērā savus individuālos skaitļus un atrast balansu ar nedēļas enerģiju. Uzzināt savus skaitļus, dziļāk iepazīt un izprast sevi, kā arī rast atbildes uz daudziem un dažādiem jautājumiem, vari individuālajā numeroloģijas konsultācijā pie Līgas Bērziņas. Uzzini, kā pieteikties šeit  >> 

Individuālie numeroloģijas piedāvājumi!
Piedāvājam virtuālo konsultāciju iespēju – iespēju pasūtīt numeroloģisko portretu, prognozi 3 gadiem vai saderības portretu. Ja Tevi kāds no šiem pakalpojumiem ieinteresējis, spied uz kupona, atvērsies vēstules forma – raksti savu kontaktinformāciju un mēs ar Tevi sazināsimies!

Dalīties.

Atstāt Ziņu