Vārda dienu svin: Vitolds, Lolita, Letīcija

Numeroloģiskā prognoze nedēļai no 23. līdz 29.martam

Pinterest LinkedIn Tumblr +

edēļa no 23. līdz 29.martam ir laiks, kad var atjaunoties kāda sena, putekļiem apputējusi draudzība vai kontakti, bet esošās attiecības var beigties. Parādīsies lielāka vēlme pēc tuvības. Centies padarīt dzīvi komfortablāku sev un saviem tuviniekiem. Varbūt nāksies palīdzēt radiem, draugiem un kolēģiem. Palutini sevi, nopērc sev kādu jaunu apģērbu vai sen kārotu kosmētiku. Sarežģītās situācijās diplomātija būs labākā izvēle risinājumam. Apmeklē kādu pasākumu vai dodies neilgā kopīgā atpūtas braucienā ar partneri. 

 

Lai pilnībā izmantotu numeroloģisko prognozi, ieteicams ņemt vērā savus individuālos skaitļus un atrast balansu ar nedēļas enerģiju. Uzzināt savus skaitļus, dziļāk iepazīt un izprast sevi, kā arī rast atbildes uz daudziem un dažādiem jautājumiem, vari individuālajā numeroloģijas konsultācijā pie Līgas Bērziņas. Uzzini, kā pieteikties šeit  >> 

Izmanto iespēju – individuālie numeroloģijas piedāvājumi!
Domājot par tiem, kas netiek uz klātienes konsultācijām Rīgā, taču ļoti vēlētos izzināt sevi nedaudz vairāk un varbūt rast atbildi arī uz kādu jautājumu, kas nedod mieru, piedāvājam arī virtuālo konsultāciju iespēju – pasūtīt numeroloģisko portretu, prognozi 3 gadiem vai saderības portretu. Ja Tevi kāds no šiem pakalpojumiem ieinteresējis, spied uz kupona, atvērsies vēstules forma- raksti savu kontaktinformāciju un mēs ar Tevi sazināsimies!

Dalīties.

Atstāt Ziņu