Vārda dienu svin: Justīne, Juta

Numeroloģiskā prognoze nedēļai no 22. līdz 28. jūnijam

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Šajā nedēļā jutīsies kā atvaļinājumā, kad vari pavaļoties un apdomāt, kas tev patiešām ir vajadzīgs, bet bez kā vari iztikt. Izmanto brīvās dienas, lai saplānotu savus nākamos darbus, kas būs jāpaveic pēc svētkiem. Nedēļas divās darba dienās pabeidz aizsāktos darbus, lai, sākoties jaunajai nedēļai, vari iesākt ko jaunu. Varbūt tava palīdzība būs nepieciešama kādam vājākam un neaizsargātākam. Var būt nedaudz skumji, bet tā tikai ieelpa pirms jauniem darbiem un sākumiem. Ja kādu gadīsies aizvainot, nebrīnies, ka pretī saņemsi visu, ko par tevi domā un, varbūt, pat nedomā. Aizmirsti par steigu un nepacietību, šis ir laiks, kas jāizmanto mierīgi un gudri.

 

Lai pilnībā izmantotu numeroloģisko prognozi, ieteicams ņemt vērā savus individuālos skaitļus un atrast balansu ar nedēļas enerģiju.

Numeroloģe Līga Elizabete Balode piedāvā izstrādāt arī individuālās numeroloģiskās prognozes:

 •  Pilns numeroloģiskais portrets
  Ietver: personības raksturojumu, rakstura stiprās un vājās puses, personības dzīves ceļa un dzīves uzdevumu aprakstu, resursu uzskaitījumu, ar kuriem veikt savu dzīves uzdevumu. Cena: 35,- EUR.
 •  Numeroloģiskā prognoze gadam
  Ietver: individuālā un likteņa gada un mēnešu uzdevumus un iespējas, individuālo gada veiksmīgo dienu kalendāru. Cena: 20,- EUR.
 •  Numeroloģiskā prognoze trīs gadiem
  Ietver: individuālā gada un mēnešu uzdevumus un vēlamās darbības, labvēlīgās dienas kādu darbību uzsākšanai, individuālo kalendāru tuvākajam gadam. Cena: 35,- EUR.
 •  Saderības numeroloģiskais portrets
  Ietver: abu partneru personības raksturojumu, rakstura stipro un vājo pušu aprakstu, personību saderību, katra partnera individuālo dzīves ceļu un dzīves uzdevumu, prognozi tuvākajiem gadiem, kam būtu jāpievērš uzmanība attiecībās. Cena: 40,- EUR.

Ja Tevi ieinteresē kāds no zemāk aprakstītajiem pakalpojumiem, raksti mums uz sp@sievietespasaule.lv. Mēs ar Tevi sazināsimies!

Dalīties.

Atstāt Ziņu