Vārda dienu svin: Anšlavs, Junora

Numeroloģiskā prognoze nedēļai no 22. līdz 28.jūnijam

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Sapratīsi, ka visam ir savas robežas, arī sapņiem. Vari saskarties ar dažādiem ierobežojumiem. Šajā nedēļā – pavisam nepiemēroti svētku laikam – labāk sevi piezemēt; notikumi liks saprast, ka skrienot neko daudz vis nepanāksi. Laiks pāriet no fantāzijām uz reālu darbu. Ja atteiksies kaut ko darīt, tāda rīcība vēlāk uz tevi atspēlēsies. Beidzot jāatrisina arī samilzušās problēmas, nevarēs taču mūžīgi no tām izvairīties. Izdomā plānu, sakoncentrējies uz to, un viss pamazām risināsies. 

 

Lai pilnībā izmantotu numeroloģisko prognozi, ieteicams ņemt vērā savus individuālos skaitļus un atrast balansu ar nedēļas enerģiju. Uzzināt savus skaitļus, dziļāk iepazīt un izprast sevi, kā arī rast atbildes uz daudziem un dažādiem jautājumiem, vari individuālajā numeroloģijas konsultācijā pie Līgas Bērziņas. Uzzini, kā pieteikties šeit  >> 

Individuālie numeroloģijas piedāvājumi!
Piedāvājam virtuālo konsultāciju iespēju – iespēju pasūtīt numeroloģisko portretu, prognozi 3 gadiem vai saderības portretu. Ja Tevi kāds no šiem pakalpojumiem ieinteresējis, spied uz kupona, atvērsies vēstules forma – raksti savu kontaktinformāciju un mēs ar Tevi sazināsimies!

 

Dalīties.

Atstāt Ziņu