Vārda dienu svin: Vitolds, Lolita, Letīcija

Numeroloģiskā prognoze nedēļai no 21. līdz 27.septembrim

Pinterest LinkedIn Tumblr +

ajā nedēļā iecerētie pasākumi nedaudz buksēs. Būs grūti pabeigt iesākto. Neskrien pārāk ātri uz  priekšu un nepazaudē mērķus. Izmanto šo laiku, lai palūkotos pēc idejām un sabiedrotajiem sev apkārt. Nepieņem svarīgus lēmumus. Var parādīties nedrošība un jūtīgums, tāpēc mazāk jāļaujas emocijām. Pirms ko saki, labāk iekod mēlē, noskaiti līdz desmit un izlādējies garā pastaigā, sporta zālē vai citā fiziskā nodarbē. 

Lai pilnībā izmantotu numeroloģisko prognozi, ieteicams ņemt vērā savus individuālos skaitļus un atrast balansu ar nedēļas enerģiju. Uzzināt savus skaitļus, dziļāk iepazīt un izprast sevi, kā arī rast atbildes uz daudziem un dažādiem jautājumiem, vari individuālajā numeroloģijas konsultācijā pie Līgas Bērziņas. Uzzini, kā pieteikties šeit  >> 

Individuālie numeroloģijas piedāvājumi!
Piedāvājam virtuālo konsultāciju iespēju – iespēju pasūtīt numeroloģisko portretu, prognozi 3 gadiem vai saderības portretu. Ja Tevi kāds no šiem pakalpojumiem ieinteresējis, spied uz kupona, atvērsies vēstules forma – raksti savu kontaktinformāciju un mēs ar Tevi sazināsimies!

Dalīties.

Atstāt Ziņu