Vārda dienu svin: Vitolds, Lolita, Letīcija

Numeroloģiskā prognoze nedēļai no 21. līdz 27.decembrim

Pinterest LinkedIn Tumblr +
ajā nedēļā vari saņemt pārmetumus par slinkošanu. Lai tā nenotiktu, palīdzi citiem, piemēram, palīdzi kolēģiem risināt nepabeigtos darba jautājumus vai uzņemies papildu pienākumus. Šajā laikā vajadzētu pabeigt visus iesāktos darbus un projektus, jo laika līdz gada beigām palicis pavisam maz. Var beigties kādas attiecības, kuras vairs nesagādā ne prieku, ne baudu, ne gandarījumu. Ja tomēr negribi saraut personīgās attiecības, labāk atrodi kādu laiku vienatnei. Lai gan svētku laikā tas varētu būt grūti, bet paskaties uz sevi no putna lidojuma un velti īpašu uzmanību veselībai. 
 
 
Lai pilnībā izmantotu numeroloģisko prognozi, ieteicams ņemt vērā savus individuālos skaitļus un atrast balansu ar nedēļas enerģiju. Uzzināt savus skaitļus, dziļāk iepazīt un izprast sevi, kā arī rast atbildes uz daudziem un dažādiem jautājumiem, vari individuālajā numeroloģijas konsultācijā pie Līgas Bērziņas. Uzzini, kā pieteikties šeit  >> 

Individuālie numeroloģijas piedāvājumi!
Piedāvājam virtuālo konsultāciju iespēju – iespēju pasūtīt numeroloģisko portretu, prognozi 3 gadiem vai saderības portretu. Ja Tevi kāds no šiem pakalpojumiem ieinteresējis, spied uz kupona, atvērsies vēstules forma – raksti savu kontaktinformāciju un mēs ar Tevi sazināsimies!

Dalīties.

Atstāt Ziņu