Vārda dienu svin: Justīne, Juta

Numeroloģiskā prognoze nedēļai no 20. līdz 26. jūlijam

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Šajā nedēļā var parādīties potenciālie sadarbības partneri, mīļotie vai vienkārši kāds jauns, labs atpūtas partneris vai draugs. Būs grūti izlemt, kuri no šiem cilvēkiem ir vajadzīgākie. Nesteidzies pieņemt lēmumus un uzņemties saistības. Taču tikšanās ar nepazīstamiem cilvēkiem var pavērt jaunas iespējas. Šis vispār būs pārsteigumu un iespēju laiks. Met pie malas konservatīvismu un esi radoša, jo apstākļu maiņa var pārsteigt nesagatavotu. Rīkojies citādāk nekā līdz šim un sasniegsi jaunu rezultātu. Ja gribas pārtraukt kādas ilgstošas un šķietami sevi izsmēlušas attiecības, pārdomā divreiz. Var gadīties, ka steigā pieņemtie lēmumi vēlāk būs jāpārskata. Dodies kādā tuvākā ceļā vai izplāno garāku ceļojumu turpmākajam periodam.  

 

Lai pilnībā izmantotu numeroloģisko prognozi, ieteicams ņemt vērā savus individuālos skaitļus un atrast balansu ar nedēļas enerģiju.

Numeroloģe Līga Elizabete Balode piedāvā izstrādāt arī individuālās numeroloģiskās prognozes:

 •  Pilns numeroloģiskais portrets
  Ietver: personības raksturojumu, rakstura stiprās un vājās puses, personības dzīves ceļa un dzīves uzdevumu aprakstu, resursu uzskaitījumu, ar kuriem veikt savu dzīves uzdevumu. Cena: 35,- EUR.
 •  Numeroloģiskā prognoze gadam
  Ietver: individuālā un likteņa gada un mēnešu uzdevumus un iespējas, individuālo gada veiksmīgo dienu kalendāru. Cena: 20,- EUR.
 •  Numeroloģiskā prognoze trīs gadiem
  Ietver: individuālā gada un mēnešu uzdevumus un vēlamās darbības, labvēlīgās dienas kādu darbību uzsākšanai, individuālo kalendāru tuvākajam gadam. Cena: 35,- EUR.
 •  Saderības numeroloģiskais portrets
  Ietver: abu partneru personības raksturojumu, rakstura stipro un vājo pušu aprakstu, personību saderību, katra partnera individuālo dzīves ceļu un dzīves uzdevumu, prognozi tuvākajiem gadiem, kam būtu jāpievērš uzmanība attiecībās. Cena: 40,- EUR.

Ja Tevi ieinteresē kāds no zemāk aprakstītajiem pakalpojumiem, raksti mums uz sp@sievietespasaule.lv. Mēs ar Tevi sazināsimies!

Dalīties.

Atstāt Ziņu