Vārda dienu svin: Vitolds, Lolita, Letīcija

Numeroloģiskā prognoze nedēļai no 20. līdz 26.jūlijam

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Šī nedēļa ir lielās mīlestības laiks pret ģimeni un tuviem cilvēkiem. Nežēlo viņiem savu dvēseles situmu. Iespējams, gribēsi pamainīt mājsaimniecības kārtību. Vari nesaprast, ko vēlies, bet skaidri zināsi, ko negribi. Iespējams, ka tu uzņemies vairāk pienākumu un atbildības nekā vajadzētu. Citi var to izmantot ļaunprātīgi. Labs laiks, lai izrevidētu attiecības ar apkārtējiem cilvēkiem un mainītu savu uzvedību.  Ja izdodas, pabeidz iesāktos mājas darbus, remontu, mājokļa iekārtošanu un dodies atpūsties. Ja laiks atļauj – tepat pie jūras, ja nē – dodies uz siltākām zemēm. 

Lai pilnībā izmantotu numeroloģisko prognozi, ieteicams ņemt vērā savus individuālos skaitļus un atrast balansu ar nedēļas enerģiju. Uzzināt savus skaitļus, dziļāk iepazīt un izprast sevi, kā arī rast atbildes uz daudziem un dažādiem jautājumiem, vari individuālajā numeroloģijas konsultācijā pie Līgas Bērziņas. Uzzini, kā pieteikties šeit  >> 

Individuālie numeroloģijas piedāvājumi!
Piedāvājam virtuālo konsultāciju iespēju – iespēju pasūtīt numeroloģisko portretu, prognozi 3 gadiem vai saderības portretu. Ja Tevi kāds no šiem pakalpojumiem ieinteresējis, spied uz kupona, atvērsies vēstules forma – raksti savu kontaktinformāciju un mēs ar Tevi sazināsimies!

Dalīties.

Atstāt Ziņu