Vārda dienu svin: Edvards, Edvarts, Eduards, Varis

Numeroloģiskā prognoze nedēļai no 20. līdz 26.aprīlim

Pinterest LinkedIn Tumblr +

ajā nedēļā atkal vari justies nepārliecināta par sevi, savām zināšanām un prasmēm. Nekrīti tāpēc panikā, bet izvairies no nelabvēlīgi un kritiski noskaņotiem cilvēkiem, lai viņi neietekmē tavu pašsajūtu. Savus plānus izstrādā radoši un detalizēti. Ja jādodas tālākā ceļā, gatavojies īpaši rūpīgi, jo iespējami dažādi šķēršļi. Mazāk runā, vairāk klausies. Ja kāds tev sniedz skatu no malas uz tavu rīcību vai kļūdām, nedusmojies, bet izmanto izdevību tās saskatīt un labot. Svarīga būs spēja sadarboties. 

 

Lai pilnībā izmantotu numeroloģisko prognozi, ieteicams ņemt vērā savus individuālos skaitļus un atrast balansu ar nedēļas enerģiju. Uzzināt savus skaitļus, dziļāk iepazīt un izprast sevi, kā arī rast atbildes uz daudziem un dažādiem jautājumiem, vari individuālajā numeroloģijas konsultācijā pie Līgas Bērziņas. Uzzini, kā pieteikties šeit  >> 

Izmanto iespēju – individuālie numeroloģijas piedāvājumi!
Domājot par tiem, kas netiek uz klātienes konsultācijām Rīgā, taču ļoti vēlētos izzināt sevi nedaudz vairāk un varbūt rast atbildi arī uz kādu jautājumu, kas nedod mieru, piedāvājam arī virtuālo konsultāciju iespēju – pasūtīt numeroloģisko portretu, prognozi 3 gadiem vai saderības portretu. Ja Tevi kāds no šiem pakalpojumiem ieinteresējis, spied uz kupona, atvērsies vēstules forma- raksti savu kontaktinformāciju un mēs ar Tevi sazināsimies!

 

Dalīties.

Atstāt Ziņu