Vārda dienu svin: Vilis, Vilhelms

Numeroloģiskā prognoze nedēļai no 2. līdz 8.novembrim

Pinterest LinkedIn Tumblr +

ī nedēļa raisīs ļoti satraucošas un aktivitāti rosinošas vibrācijas. Parādīsies daudz negaidītu iespēju. Jutīsi, ka tavā dzīvē kaut kas  mainās. Izmanto šo laiku un rīkojies enerģiski, pierādi sevi! Centies daudz kustēties un sāc kaut ko svarīgu. Vari sākt jaunu dzīvi (negaidot 1. janvāri) – apmeklēt sporta klubu, sākt dejot, dzīvot veselīgāk. Enerģijas pietiks nelieliem uzrāvieniem, bet pēc tiem atpūties un plāno nākamo soli. Iespējams, var sākties jaunas attiecības, bet pārdomā, vai tev tās vajag. Koncentrējies uz sevi, savām vajadzībām, vēlmēm, tomēr nekļūsti par absolūtu egoistu. 

 

Lai pilnībā izmantotu numeroloģisko prognozi, ieteicams ņemt vērā savus individuālos skaitļus un atrast balansu ar nedēļas enerģiju. Uzzināt savus skaitļus, dziļāk iepazīt un izprast sevi, kā arī rast atbildes uz daudziem un dažādiem jautājumiem, vari individuālajā numeroloģijas konsultācijā pie Līgas Bērziņas. Uzzini, kā pieteikties šeit  >> 

Individuālie numeroloģijas piedāvājumi!
Piedāvājam virtuālo konsultāciju iespēju – iespēju pasūtīt numeroloģisko portretu, prognozi 3 gadiem vai saderības portretu. Ja Tevi kāds no šiem pakalpojumiem ieinteresējis, spied uz kupona, atvērsies vēstules forma – raksti savu kontaktinformāciju un mēs ar Tevi sazināsimies!

Dalīties.

Atstāt Ziņu