Vārda dienu svin: Vitolds, Lolita, Letīcija

Numeroloģiskā prognoze nedēļai no 19. līdz 25.oktobrim

Pinterest LinkedIn Tumblr +

ajā nedēļā gribēsies nolīst maliņā un ļauties pārdomām, nodoties panākumu, neveiksmju un savas rīcības analizēšanai. Tāda pašmocība noderīga vien tad, ja ir zināms, ar kādu nolūku tas tiek darīts. Ja būs jārisina naudas lietas, labāk šajā nedēļā tām klāt neķeries. Neizmet lietas, kas vēlāk var noderēt, un nepārtrauc attiecības, ko vēlāk var nākties nožēlot. Neveiksmēs vaina jāmeklē sevī. Ja pārņem pesimisms un nolemtība sajūta, palīdzēs garīgās prakses. 

 

Lai pilnībā izmantotu numeroloģisko prognozi, ieteicams ņemt vērā savus individuālos skaitļus un atrast balansu ar nedēļas enerģiju. Uzzināt savus skaitļus, dziļāk iepazīt un izprast sevi, kā arī rast atbildes uz daudziem un dažādiem jautājumiem, vari individuālajā numeroloģijas konsultācijā pie Līgas Bērziņas. Uzzini, kā pieteikties šeit  >> 

Individuālie numeroloģijas piedāvājumi!
Piedāvājam virtuālo konsultāciju iespēju – iespēju pasūtīt numeroloģisko portretu, prognozi 3 gadiem vai saderības portretu. Ja Tevi kāds no šiem pakalpojumiem ieinteresējis, spied uz kupona, atvērsies vēstules forma – raksti savu kontaktinformāciju un mēs ar Tevi sazināsimies!

Dalīties.

Atstāt Ziņu