Vārda dienu svin: Anšlavs, Junora

Numeroloģiskā prognoze nedēļai no 18.maija līdz 24.maijam

Pinterest LinkedIn Tumblr +

ajā nedēļā vēlams iepauzēt, lai būtu laiks padomāt. Ja iespējams, jādodas atvaļinājumā, jāaizbrauc uz sanatoriju, kūrortu vai uz spa centru,  meditācijas vai retrīta nometni. Ja atvaļinājums nespīd, tad viss vairākkārt jāpārbauda, lai nekļūdītos, tikai nekļūsti par pārlieku piekasīgu kontrolieri, kas neļauj elpot ne sev, ne citiem. Kad vien iespējams – dodies pie dabas izvēdināt galvu. 

 

Lai pilnībā izmantotu numeroloģisko prognozi, ieteicams ņemt vērā savus individuālos skaitļus un atrast balansu ar nedēļas enerģiju. Uzzināt savus skaitļus, dziļāk iepazīt un izprast sevi, kā arī rast atbildes uz daudziem un dažādiem jautājumiem, vari individuālajā numeroloģijas konsultācijā pie Līgas Bērziņas. Uzzini, kā pieteikties šeit  >> 

Individuālie numeroloģijas piedāvājumi!
Piedāvājam virtuālo konsultāciju iespēju – iespēju pasūtīt numeroloģisko portretu, prognozi 3 gadiem vai saderības portretu. Ja Tevi kāds no šiem pakalpojumiem ieinteresējis, spied uz kupona, atvērsies vēstules forma – raksti savu kontaktinformāciju un mēs ar Tevi sazināsimies!

Dalīties.

Atstāt Ziņu