Vārda dienu svin: Anšlavs, Junora

Numeroloģiskā prognoze nedēļai no 16. līdz 22.novembrim

Pinterest LinkedIn Tumblr +

ī nedēļa būs ļoti radoša. Labs laiks savstarpēji izdevīgu kontaktu dibināšanai un uzturēšanai. Vari iepazīties ar jauniem draugiem, izklaidēties un radīt jaunas idejas. Jo vairāk dalīsies ar savām idejām, jo vairāk tās nāks klāt. Izmanto savas radošās spējas, lai apliecinātu sevi, pareklamējies, pazīmējies. Vari doties kādā īsā ceļojumā vai izbraukumā. Iztērēsi vairāk naudas nekā parasti, bet ar prieku. Var būt grūti ievērot disciplīnu. 

 

Lai pilnībā izmantotu numeroloģisko prognozi, ieteicams ņemt vērā savus individuālos skaitļus un atrast balansu ar nedēļas enerģiju. Uzzināt savus skaitļus, dziļāk iepazīt un izprast sevi, kā arī rast atbildes uz daudziem un dažādiem jautājumiem, vari individuālajā numeroloģijas konsultācijā pie Līgas Bērziņas. Uzzini, kā pieteikties šeit  >> 

Individuālie numeroloģijas piedāvājumi!
Piedāvājam virtuālo konsultāciju iespēju – iespēju pasūtīt numeroloģisko portretu, prognozi 3 gadiem vai saderības portretu. Ja Tevi kāds no šiem pakalpojumiem ieinteresējis, spied uz kupona, atvērsies vēstules forma – raksti savu kontaktinformāciju un mēs ar Tevi sazināsimies!

Dalīties.

Atstāt Ziņu