Vārda dienu svin: Vilis, Vilhelms

Numeroloģiskā prognoze nedēļai no 16. līdz 22.martam

Pinterest LinkedIn Tumblr +

ajā nedēļā var parādīties potenciālie sadarbības partneri, var iepazīties ar mīļoto cilvēku vai vienkārši atrast labus draugus. Būs grūti izlemt, kuri no viņiem būs vajadzīgākie. Nesteidzies ar lēmumu pieņemšanu un saistību uzņemšanos, laiks visu noliks īstajās vietās. Šajā nedēļā vari atļauties būt paviršāka un neiesaistīties visos notikumos. Met pie malas konservatīvismu un rīkojies citādāk nekā ierasts, esi radoša, jo apstākļu maiņa var pārsteigt nesagatavotu. Ja ir iespēja, nedēļas nogalē dodies īsākā vai garākā ceļojumā sagaidīt pavasari. 

 

Lai pilnībā izmantotu numeroloģisko prognozi, ieteicams ņemt vērā savus individuālos skaitļus un atrast balansu ar nedēļas enerģiju. Uzzināt savus skaitļus, dziļāk iepazīt un izprast sevi, kā arī rast atbildes uz daudziem un dažādiem jautājumiem, vari individuālajā numeroloģijas konsultācijā pie Līgas Bērziņas. Uzzini, kā pieteikties šeit  >> 

Izmanto iespēju – individuālie numeroloģijas piedāvājumi!
Domājot par tiem, kas netiek uz klātienes konsultācijām Rīgā, taču ļoti vēlētos izzināt sevi nedaudz vairāk un varbūt rast atbildi arī uz kādu jautājumu, kas nedod mieru, piedāvājam arī virtuālo konsultāciju iespēju – pasūtīt numeroloģisko portretu, prognozi 3 gadiem vai saderības portretu. Ja Tevi kāds no šiem pakalpojumiem ieinteresējis, spied uz kupona, atvērsies vēstules forma- raksti savu kontaktinformāciju un mēs ar Tevi sazināsimies!

Dalīties.

Atstāt Ziņu