Vārda dienu svin: Jēkabs, Žaklīna

Numeroloģiskā prognoze nedēļai no 15. līdz 21. jūnijam

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Šajā nedēļā jau sāksi pamanīt iesākto darbu rezultātus. Tavām iecerēm rezultātu sasniegt izdosies ātrāk. Tavs šarms pievilks jaunus cilvēkus, naudu, enerģiju un panākumus. Koncentrējies uz finansēm un biznesu. Var parādīties vairāk naudas vai iespēja pakāpties pa karjeras kāpnēm. Ja piedāvā atbildīgāku un/vai labāk apmaksātu amatu, neatsakies – tu ar to veiksmīgi tiksi galā. Piedalies sacensībās, konkurences cīņā, tas parādīs tavu gatavību jauniem izaicinājumiem, un no tavas aktivitātes būs atkarīga karjeras virzība. Ja dosies atvaļinājumā, darbu gan var būt grūti atlikt malā un par to nedomāt.

 

Lai pilnībā izmantotu numeroloģisko prognozi, ieteicams ņemt vērā savus individuālos skaitļus un atrast balansu ar nedēļas enerģiju.

Numeroloģe Līga Elizabete Balode piedāvā izstrādāt arī individuālās numeroloģiskās prognozes:

 •  Pilns numeroloģiskais portrets
  Ietver: personības raksturojumu, rakstura stiprās un vājās puses, personības dzīves ceļa un dzīves uzdevumu aprakstu, resursu uzskaitījumu, ar kuriem veikt savu dzīves uzdevumu. Cena: 35,- EUR.
 •  Numeroloģiskā prognoze gadam
  Ietver: individuālā un likteņa gada un mēnešu uzdevumus un iespējas, individuālo gada veiksmīgo dienu kalendāru. Cena: 20,- EUR.
 •  Numeroloģiskā prognoze trīs gadiem
  Ietver: individuālā gada un mēnešu uzdevumus un vēlamās darbības, labvēlīgās dienas kādu darbību uzsākšanai, individuālo kalendāru tuvākajam gadam. Cena: 35,- EUR.
 •  Saderības numeroloģiskais portrets
  Ietver: abu partneru personības raksturojumu, rakstura stipro un vājo pušu aprakstu, personību saderību, katra partnera individuālo dzīves ceļu un dzīves uzdevumu, prognozi tuvākajiem gadiem, kam būtu jāpievērš uzmanība attiecībās. Cena: 40,- EUR.

Ja Tevi ieinteresē kāds no zemāk aprakstītajiem pakalpojumiem, raksti mums uz sp@sievietespasaule.lv. Mēs ar Tevi sazināsimies!

Dalīties.

Atstāt Ziņu