Vārda dienu svin: Viktors, Nils

Numeroloģiskā prognoze nedēļai no 15. līdz 21. februārim

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Šajā nedēļā aizmirsti par plāniem – notiks tas, kam jānotiek un tā, kā liktenis būs lēmis. Pēc iepriekšējo nedēļu saspringuma jutīsies kā no ieslodzījuma izlauzusies. Vari atļauties skaistu, jau labi sen nopelnītu atpūtu ar nosacījumu, ka atslābināsi savu saspringto prātu. Atļaujies izklaidēties (bez pārmērībām), satikties vai sazināties ar draugiem, iepazīties ar jauniem cilvēkiem vismaz virtuāli, ja to nevar īstenot reālajā dzīvē. Var rasties kādas pēkšņas idejas, nebaidies no tām, bet centies tās īstenot.

Lai pilnībā izmantotu numeroloģisko prognozi, ieteicams ņemt vērā savus individuālos skaitļus un atrast balansu ar nedēļas enerģiju.

Numeroloģe Līga Elizabete Balode piedāvā izstrādāt arī individuālās numeroloģiskās prognozes:

 • Pilns numeroloģiskais portrets
  Ietver: personības raksturojumu, rakstura stiprās un vājās puses, personības dzīves ceļa un dzīves uzdevumu aprakstu, resursu uzskaitījumu, ar kuriem veikt savu dzīves uzdevumu. Cena: 35,- EUR.
 • Numeroloģiskā prognoze gadam
  Ietver: individuālā un likteņa gada un mēnešu uzdevumus un iespējas, individuālo gada veiksmīgo dienu kalendāru. Cena: 20,- EUR.
 • Numeroloģiskā prognoze trīs gadiem
  Ietver: individuālā gada un mēnešu uzdevumus un vēlamās darbības, labvēlīgās dienas kādu darbību uzsākšanai, individuālo kalendāru tuvākajam gadam. Cena: 35,- EUR.
 • Saderības numeroloģiskais portrets
  Ietver: abu partneru personības raksturojumu, rakstura stipro un vājo pušu aprakstu, personību saderību, katra partnera individuālo dzīves ceļu un dzīves uzdevumu, prognozi tuvākajiem gadiem, kam būtu jāpievērš uzmanība attiecībās. Cena: 40,- EUR.

Ja Tevi ieinteresē kāds no zemāk aprakstītajiem pakalpojumiem, raksti mums uz sp@sievietespasaule.lv. Mēs ar Tevi sazināsimies!

Dalīties.

Atstāt Ziņu