Vārda dienu svin: Anšlavs, Junora

Numeroloģiskā prognoze nedēļai no 14. līdz 20.septembrim

Pinterest LinkedIn Tumblr +

ajā nedēļā tiek dota otrā elpa pēc neliela spēku apsīkuma. Vari uzsākt jaunu biznesu, lielus projektus. Nešaubies par saviem panākumiem un izmanto spēju ietekmēt cilvēkus. Izrādi ambīcijas, nebaidies riskēt, rīkoties, pierādi sevi, apliecini savus talantus un dotības. Vari sākt veidot uzkrājumus vai veikt finanšu ieguldījumus. Neiztērē visu enerģiju, pietaupi nākamajai nedēļai, kad spēka būs mazāk. 

 

Lai pilnībā izmantotu numeroloģisko prognozi, ieteicams ņemt vērā savus individuālos skaitļus un atrast balansu ar nedēļas enerģiju. Uzzināt savus skaitļus, dziļāk iepazīt un izprast sevi, kā arī rast atbildes uz daudziem un dažādiem jautājumiem, vari individuālajā numeroloģijas konsultācijā pie Līgas Bērziņas. Uzzini, kā pieteikties šeit  >> 

Individuālie numeroloģijas piedāvājumi!
Piedāvājam virtuālo konsultāciju iespēju – iespēju pasūtīt numeroloģisko portretu, prognozi 3 gadiem vai saderības portretu. Ja Tevi kāds no šiem pakalpojumiem ieinteresējis, spied uz kupona, atvērsies vēstules forma – raksti savu kontaktinformāciju un mēs ar Tevi sazināsimies!

Dalīties.

Atstāt Ziņu