Vārda dienu svin: Vitolds, Lolita, Letīcija

Numeroloģiskā prognoze nedēļai no 14. līdz 20.decembrim

Pinterest LinkedIn Tumblr +

ajā nedēļā izšķirošā vārda tiesības partnerim privātajā dzīvē vai darba kolēģiem darba vietā. Tev atliks vien pielāgoties. Ja esi pārliecināta, ka paveiksi vai pabeigsi iesākot – rīkojies. Ja māc šaubas, labāk neķeries darbam klāt un uztici to kādam citam. Iespējams, ka nāksies pierādīt savu taisnību, bet dari to diplomātiski, lai vēlāk nav jāvelta laiks un enerģija sabojātu attiecību atjaunošanai. Labs laiks finanšu sakārtošanai. Par varu un ietekmi karjeras dēļ gan nevajadzētu cīnīties. 

Lai pilnībā izmantotu numeroloģisko prognozi, ieteicams ņemt vērā savus individuālos skaitļus un atrast balansu ar nedēļas enerģiju. Uzzināt savus skaitļus, dziļāk iepazīt un izprast sevi, kā arī rast atbildes uz daudziem un dažādiem jautājumiem, vari individuālajā numeroloģijas konsultācijā pie Līgas Bērziņas. Uzzini, kā pieteikties šeit  >> 

Individuālie numeroloģijas piedāvājumi!
Piedāvājam virtuālo konsultāciju iespēju – iespēju pasūtīt numeroloģisko portretu, prognozi 3 gadiem vai saderības portretu. Ja Tevi kāds no šiem pakalpojumiem ieinteresējis, spied uz kupona, atvērsies vēstules forma – raksti savu kontaktinformāciju un mēs ar Tevi sazināsimies!

Dalīties.

Atstāt Ziņu