Vārda dienu svin: Anšlavs, Junora

Numeroloģiskā prognoze nedēļai no 13. līdz 19.jūlijam

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Šajā nedēļā var nākties pieņemt ģimenei svarīgu lēmumu. Iespējams mainīt dzīvesvietu.  Vari ieguldīt naudu mājas labiekārtošanai vai iegādāties kādu vērtīgu priekšmetu ģimenei vai mājai, tikai nedari to trešdien. Vari ietekmēt savu otro pusi, lai panāktu sev vēlamu rezultātu. Ja esi mākslinieks, vari veiksmīgi pārdot kādu savu mākslas darbu. Darbā tevi novērtēs un būs arī nauda.
 

Lai pilnībā izmantotu numeroloģisko prognozi, ieteicams ņemt vērā savus individuālos skaitļus un atrast balansu ar nedēļas enerģiju. Uzzināt savus skaitļus, dziļāk iepazīt un izprast sevi, kā arī rast atbildes uz daudziem un dažādiem jautājumiem, vari individuālajā numeroloģijas konsultācijā pie Līgas Bērziņas. Uzzini, kā pieteikties šeit  >> 

Individuālie numeroloģijas piedāvājumi!
Piedāvājam virtuālo konsultāciju iespēju – iespēju pasūtīt numeroloģisko portretu, prognozi 3 gadiem vai saderības portretu. Ja Tevi kāds no šiem pakalpojumiem ieinteresējis, spied uz kupona, atvērsies vēstules forma – raksti savu kontaktinformāciju un mēs ar Tevi sazināsimies!

Dalīties.

Atstāt Ziņu