Vārda dienu svin: Jēkabs, Žaklīna

Numeroloģiskā prognoze nedēļai no 13. līdz 19. aprīlim

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Šajā nedēļā vari cerēt uz labākiem panākumiem, ja savās darbībās un aktivitātēs iesaistīsi tuviniekus, draugus. Nekļūsti neiecietīga un nepieklājīga pret sev tuvajiem cilvēkiem. Ņem vērā kolektīvo viedokli, nenoniecini labi domātus ieteikumus un vērtējumus, pat ja tie izskan kā kritika. Iespējams, ka tev nāksies saliedēt cilvēkus, kuri vēlāk var tev palīdzēt gūt panākumus vai iemantot popularitāti. Labs laiks naudas lietām un karjerai. Vari kalt plānus priekšdienām un radīt jaunas idejas savam biznesam vai uzsākt kādu jaunu hobiju. Brīvdienas pavadi kopā ar sev tuvākajiem cilvēkiem, lielāks cilvēku daudzums var tevi nomākt vai radīt diskomfortu.

 

Lai pilnībā izmantotu numeroloģisko prognozi, ieteicams ņemt vērā savus individuālos skaitļus un atrast balansu ar nedēļas enerģiju.

Numeroloģe Līga Elizabete Balode piedāvā izstrādāt arī individuālās numeroloģiskās prognozes:

 •  Pilns numeroloģiskais portrets
  Ietver: personības raksturojumu, rakstura stiprās un vājās puses, personības dzīves ceļa un dzīves uzdevumu aprakstu, resursu uzskaitījumu, ar kuriem veikt savu dzīves uzdevumu. Cena: 35,- EUR.
 •  Numeroloģiskā prognoze gadam
  Ietver: individuālā un likteņa gada un mēnešu uzdevumus un iespējas, individuālo gada veiksmīgo dienu kalendāru. Cena: 20,- EUR.
 •  Numeroloģiskā prognoze trīs gadiem
  Ietver: individuālā gada un mēnešu uzdevumus un vēlamās darbības, labvēlīgās dienas kādu darbību uzsākšanai, individuālo kalendāru tuvākajam gadam. Cena: 35,- EUR.
 •  Saderības numeroloģiskais portrets
  Ietver: abu partneru personības raksturojumu, rakstura stipro un vājo pušu aprakstu, personību saderību, katra partnera individuālo dzīves ceļu un dzīves uzdevumu, prognozi tuvākajiem gadiem, kam būtu jāpievērš uzmanība attiecībās. Cena: 40,- EUR.

Ja Tevi ieinteresē kāds no zemāk aprakstītajiem pakalpojumiem, raksti mums uz sp@sievietespasaule.lv. Mēs ar Tevi sazināsimies!

Dalīties.

Atstāt Ziņu