Vārda dienu svin: Anšlavs, Junora

Numeroloģiskā prognoze nedēļai no 13. līdz 19.aprīlim

Pinterest LinkedIn Tumblr +

aidāma interesanta, piepildīta un aktīva nedēļa. Mitēsies iepriekšējā perioda melanholija un skumjas, ja tādas bijušas. Jauna enerģija mudinās tevi ķerties pie jauniem darbiem, aizbraukt ceļojumā, piedzīvot ko aizraujošu. Īsteno kaut ko no savas sapņu valstības. Ja esi mākslinieciskas dabas cilvēks, laiks radošām izpausmēm, radīt, veidot ko jaunu. Izdosies daudz paveikt, spēka un enerģijas pietiks visam. Iespējams ātri iemīlēties un piedzīvot lielu piekrišanu no pretējā dzimuma. 

 

Lai pilnībā izmantotu numeroloģisko prognozi, ieteicams ņemt vērā savus individuālos skaitļus un atrast balansu ar nedēļas enerģiju. Uzzināt savus skaitļus, dziļāk iepazīt un izprast sevi, kā arī rast atbildes uz daudziem un dažādiem jautājumiem, vari individuālajā numeroloģijas konsultācijā pie Līgas Bērziņas. Uzzini, kā pieteikties šeit  >> 

Izmanto iespēju – individuālie numeroloģijas piedāvājumi!
Domājot par tiem, kas netiek uz klātienes konsultācijām Rīgā, taču ļoti vēlētos izzināt sevi nedaudz vairāk un varbūt rast atbildi arī uz kādu jautājumu, kas nedod mieru, piedāvājam arī virtuālo konsultāciju iespēju – pasūtīt numeroloģisko portretu, prognozi 3 gadiem vai saderības portretu. Ja Tevi kāds no šiem pakalpojumiem ieinteresējis, spied uz kupona, atvērsies vēstules forma- raksti savu kontaktinformāciju un mēs ar Tevi sazināsimies!

 

Dalīties.

Atstāt Ziņu