Vārda dienu svin: Anšlavs, Junora

Numeroloģiskā prognoze nedēļai no 11.maija līdz 17.maijam

Pinterest LinkedIn Tumblr +

ajā nedēļā vari iekļūt kādā kļūmīgā situācijā, bet par laimi atradīsies kāds, kas palīdzēs no tās izkļūt. Arī pati neaizmirsti steigties palīgā tam, kam tas nepieciešams. Vairāk uzmanības velti ģimenes lietām. Mājas darbus veic kopā ar ģimeni, tas jūs satuvinās. Labs laiks arī, lai vienotos par katra ģimenes locekļa pienākumiem, jo ļoti vajadzīgs var būt tuvinieku atbalsts. Labvēlīgs laiks mājas remontam vai būvniecībai. Arī darbā centies visu darīt kolektīvi, nevis vienatnē. 

 

Lai pilnībā izmantotu numeroloģisko prognozi, ieteicams ņemt vērā savus individuālos skaitļus un atrast balansu ar nedēļas enerģiju. Uzzināt savus skaitļus, dziļāk iepazīt un izprast sevi, kā arī rast atbildes uz daudziem un dažādiem jautājumiem, vari individuālajā numeroloģijas konsultācijā pie Līgas Bērziņas. Uzzini, kā pieteikties šeit  >> 

Izmanto iespēju – individuālie numeroloģijas piedāvājumi!
Domājot par tiem, kas netiek uz klātienes konsultācijām Rīgā, taču ļoti vēlētos izzināt sevi nedaudz vairāk un varbūt rast atbildi arī uz kādu jautājumu, kas nedod mieru, piedāvājam arī virtuālo konsultāciju iespēju – pasūtīt numeroloģisko portretu, prognozi 3 gadiem vai saderības portretu. Ja Tevi kāds no šiem pakalpojumiem ieinteresējis, spied uz kupona, atvērsies vēstules forma- raksti savu kontaktinformāciju un mēs ar Tevi sazināsimies!

Dalīties.

Atstāt Ziņu