Vārda dienu svin: Edvards, Edvarts, Eduards, Varis

Numeroloģiskā prognoze nedēļai no 10. līdz 16.augustam

Pinterest LinkedIn Tumblr +

ajā nedēļā darba būs tik daudz, ka riskēsi neredzēt dienasgaismu. Vislabāk, ja vari strādāt viena un lēmumus pieņemt patstāvīgi. Šonedēļ jāstrādā centīgi, labāk neko neatlikt uz rītdienu. Ja kāds uzbāzīsies ar ikdienas sīkumiem, tie var likties banāli un bezjēdzīgi. Iespējams, pienākusi reize, kad rakāšanās sevī nevēsta neko labu. Var gadīties, ka kāds bāzīs spieķus riteņos. Tomēr darbu burzmā var rasties arī viena otra izcila doma. 

Lai pilnībā izmantotu numeroloģisko prognozi, ieteicams ņemt vērā savus individuālos skaitļus un atrast balansu ar nedēļas enerģiju. Uzzināt savus skaitļus, dziļāk iepazīt un izprast sevi, kā arī rast atbildes uz daudziem un dažādiem jautājumiem, vari individuālajā numeroloģijas konsultācijā pie Līgas Bērziņas. Uzzini, kā pieteikties šeit  >> 

Individuālie numeroloģijas piedāvājumi!
Piedāvājam virtuālo konsultāciju iespēju – iespēju pasūtīt numeroloģisko portretu, prognozi 3 gadiem vai saderības portretu. Ja Tevi kāds no šiem pakalpojumiem ieinteresējis, spied uz kupona, atvērsies vēstules forma – raksti savu kontaktinformāciju un mēs ar Tevi sazināsimies!

Dalīties.

Atstāt Ziņu