Vārda dienu svin: Vitolds, Lolita, Letīcija

Numeroloģiskā prognoze nedēļai no 1. līdz 7.jūnijam

Pinterest LinkedIn Tumblr +

ajā nedēļā radīsies daudz satraucošu iespēju, kas, ticamāk, būs īslaicīgas. Saproti, ka ne katrs darbs var nest rezultātu, un nevajag par to pārmēru pārdzīvot. Tomēr iespējams saņemt gandarījumu no padarītā darba. Dodies kādā ceļojumā, ej cilvēkos, un šķitīs, ka pasaule kļuvusi plašāka un aizraujošāka. Izmanto drosmi un liec lietā veselīgu egoismu. Pamēģini izdarīt kaut ko pārsteidzošu sev pašai, piemēram, iepazīties ar svešinieku. 

 

Lai pilnībā izmantotu numeroloģisko prognozi, ieteicams ņemt vērā savus individuālos skaitļus un atrast balansu ar nedēļas enerģiju. Uzzināt savus skaitļus, dziļāk iepazīt un izprast sevi, kā arī rast atbildes uz daudziem un dažādiem jautājumiem, vari individuālajā numeroloģijas konsultācijā pie Līgas Bērziņas. Uzzini, kā pieteikties šeit  >> 

Individuālie numeroloģijas piedāvājumi!
Piedāvājam virtuālo konsultāciju iespēju – iespēju pasūtīt numeroloģisko portretu, prognozi 3 gadiem vai saderības portretu. Ja Tevi kāds no šiem pakalpojumiem ieinteresējis, spied uz kupona, atvērsies vēstules forma – raksti savu kontaktinformāciju un mēs ar Tevi sazināsimies!

Dalīties.

Atstāt Ziņu