Vārda dienu svin: Viktors, Nils

Numeroloģiskā prognoze MARTAM

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Šajā mēnesī viss vairākkārt jāpārbauda. Ļoti sarežģīts mēnesis, pretrunīgs un neizprotams laiks. Laiks, kad ķermenis un galva nav saskaņā – ar prātu it kā saproti, kas neiet, kā plānots, un kas nepieciešams, lai visu padarītu un sakārtotu, bet organisms pretojas un pieprasa savu, kas vēl vairāk padziļina šo plaisu. Ja iespējams, vēlams iepauzēt ikdienas darbus un steigu, lai būtu laiks padomāt. Ja vien vari, paņem atvaļinājumu, aizbrauc uz sanatoriju, spa centru vai meditācijas nometni un izvēdini galvu. Var uznākt šaubas pat par ikdienišķiem lēmumiem un darbiem, šaubīšanās dēļ nekļūsti pārāk piekasīga pret sevi un citiem. Atļauj kādai daļai problēmu atrisināties pašām.

 

Lai pilnībā izmantotu numeroloģisko prognozi, ieteicams ņemt vērā savus individuālos skaitļus un atrast balansu ar nedēļas enerģiju.

Numeroloģe Līga Elizabete Balode piedāvā izstrādāt arī individuālās numeroloģiskās prognozes:

 •  Pilns numeroloģiskais portrets
  Ietver: personības raksturojumu, rakstura stiprās un vājās puses, personības dzīves ceļa un dzīves uzdevumu aprakstu, resursu uzskaitījumu, ar kuriem veikt savu dzīves uzdevumu. Cena: 35,- EUR.
 •  Numeroloģiskā prognoze gadam
  Ietver: individuālā un likteņa gada un mēnešu uzdevumus un iespējas, individuālo gada veiksmīgo dienu kalendāru. Cena: 20,- EUR.
 •  Numeroloģiskā prognoze trīs gadiem
  Ietver: individuālā gada un mēnešu uzdevumus un vēlamās darbības, labvēlīgās dienas kādu darbību uzsākšanai, individuālo kalendāru tuvākajam gadam. Cena: 35,- EUR.
 •  Saderības numeroloģiskais portrets
  Ietver: abu partneru personības raksturojumu, rakstura stipro un vājo pušu aprakstu, personību saderību, katra partnera individuālo dzīves ceļu un dzīves uzdevumu, prognozi tuvākajiem gadiem, kam būtu jāpievērš uzmanība attiecībās. Cena: 40,- EUR.

Ja Tevi ieinteresē kāds no zemāk aprakstītajiem pakalpojumiem, raksti mums uz sp@sievietespasaule.lv. Mēs ar Tevi sazināsimies!

Dalīties.

Atstāt Ziņu