Vārda dienu svin: Mirta, Ziedīte

Numeroloģiskā prognoze MARTAM

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Šajā mēnesī laiks no apdomāšanās un risku izvērtēšanas pāriet pie konkrētām idejām. Vari sagaidīt daudz pārsteigumu, bet ne visi tie būs patīkami, arī tas, ko par sevi dzirdēsi, ne viss būs patīkams. Tavā ziņā ir, kā to uztversi. Viss nav jāuztver kā vienīgā patiesība. Kamēr apkārtējie runā un kaļ plānus, ķeries pie darbiem, tas tad arī palīdzēs sasniegt vēlamo. Iespējams apvienot radošo un rutīnas darbu. Vērtība būs tikai tam, kas praksē pārbaudīts, bet tukšās runas un solījumi izplēnēs gaisā kā dūmi. Ar pārsteigumu vari pamanīt, ka apkārtējie ietekmējas no tava sacītā vai darītā. Ja ir padomā mainīt darbu, vari to darīt šajā mēnesī, pastāv iespēja atrast labu darbu vai arī esošajā darbavietā sagaidīt novērtējumu un atzinību. Savukārt, ja vajadzīga nauda, tā ir jānopelna, no gaisa nekas nekritīs. Ja vēlies veikt ieguldījumus, vērts konsultēties ar speciālistiem un noskaidrot visus riskus un ieguvumus. Neliels risks attaisnosies, bet nevajag riskēt akli, paturi pamatu zem kājām.

Lai pilnībā izmantotu numeroloģisko prognozi, ieteicams ņemt vērā savus individuālos skaitļus un atrast balansu ar nedēļas enerģiju.

Numeroloģe Līga Elizabete Balode piedāvā izstrādāt arī individuālās numeroloģiskās prognozes:

 • Pilns numeroloģiskais portrets
  Ietver: personības raksturojumu, rakstura stiprās un vājās puses, personības dzīves ceļa un dzīves uzdevumu aprakstu, resursu uzskaitījumu, ar kuriem veikt savu dzīves uzdevumu. Cena: 35,- EUR.
 • Numeroloģiskā prognoze gadam
  Ietver: individuālā un likteņa gada un mēnešu uzdevumus un iespējas, individuālo gada veiksmīgo dienu kalendāru. Cena: 20,- EUR.
 • Numeroloģiskā prognoze trīs gadiem
  Ietver: individuālā gada un mēnešu uzdevumus un vēlamās darbības, labvēlīgās dienas kādu darbību uzsākšanai, individuālo kalendāru tuvākajam gadam. Cena: 35,- EUR.
 • Saderības numeroloģiskais portrets
  Ietver: abu partneru personības raksturojumu, rakstura stipro un vājo pušu aprakstu, personību saderību, katra partnera individuālo dzīves ceļu un dzīves uzdevumu, prognozi tuvākajiem gadiem, kam būtu jāpievērš uzmanība attiecībās. Cena: 40,- EUR.

Ja Tevi ieinteresē kāds no zemāk aprakstītajiem pakalpojumiem, raksti mums uz sp@sievietespasaule.lv. Mēs ar Tevi sazināsimies!

Dalīties.

Atstāt Ziņu