Vārda dienu svin: Vilis, Vilhelms

Numeroloģiskā prognoze marta pirmajai nedēļai

Pinterest LinkedIn Tumblr +

ī nedēļa var atnest dažādus pārsteigumus un iespējas. Esi radoša, met pie malas konservatīvismu, jo apstākļu maiņa var pārsteigt nesagatavotu. Ja gribi sasniegt jaunu rezultātu, rīkojies citādi, nekā pierasts. Tikšanās ar nepazīstamiem cilvēkiem var pavērt jaunas iespējas un izrādīties ļoti noderīgas. Radīsies oriģinālas idejas. Ienākumi nebūs tik lieli, kā gribētos, bet dzīve plauks, un var rasties pamatīgi tēriņi. Komunicē caur internetu, nebaidies no neparastā. Mūzika, teātris un māksla papildinās enerģijas krājumus. Apsver vismaz divreiz, ja radīsies vēlēšanās pārtraukt kādas ilgas un šķietami apnikušas attiecības. 

 

Lai pilnībā izmantotu numeroloģisko prognozi, ieteicams ņemt vērā savus individuālos skaitļus un atrast balansu ar nedēļas enerģiju. Uzzināt savus skaitļus, dziļāk iepazīt un izprast sevi, kā arī rast atbildes uz daudziem un dažādiem jautājumiem, vari individuālajā numeroloģijas konsultācijā pie Līgas Bērziņas. Uzzini, kā pieteikties šeit  >> 

Izmanto iespēju – individuālie numeroloģijas piedāvājumi!
Domājot par tiem, kas netiek uz klātienes konsultācijām Rīgā, taču ļoti vēlētos izzināt sevi nedaudz vairāk un varbūt rast atbildi arī uz kādu jautājumu, kas nedod mieru, piedāvājam arī virtuālo konsultāciju iespēju – pasūtīt numeroloģisko portretu, prognozi 3 gadiem vai saderības portretu. Ja Tevi kāds no šiem pakalpojumiem ieinteresējis, spied uz kupona, atvērsies vēstules forma- raksti savu kontaktinformāciju un mēs ar Tevi sazināsimies!

Dalīties.

Atstāt Ziņu