Vārda dienu svin: Mintauts, Alfs, Bernadeta

Numeroloģiskā prognoze MAIJAM

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Pēdējo mēnešu saspringtā strādāšana un notikumi ir pamatīgi nogurdinājuši. Tāpēc nepieciešams apzināti ieplānot laiku atpūtai arī tad, ja strādā no mājām un vairs nevari atšķirt – kur darbs, kur mājas. Centies vismaz brīvdienās nestrādāt un pat nedomāt par darba lietām. Šajā mēnesī būs jāpabeidz kāds darbs un jānodod kādam citam. Vai arī jāsaprot, kur beidzas tavu spēju robežas un jāsadala daļa darbu un pienākumu kolēģiem. Jo vaļsirdīgāk, patiesāk un bez nožēlas to izdarīsi, jo vairāk spēka būs jauniem darbiem. Jo vairāk organizēsi savu ikdienu, jo produktīvāks būs šis mēnesis un viss gads. Vari mainīt darbavietu. Neko citu jaunu gan šajā mēnesī labāk nesākt.

 

Lai pilnībā izmantotu numeroloģisko prognozi, ieteicams ņemt vērā savus individuālos skaitļus un atrast balansu ar nedēļas enerģiju.

Numeroloģe Līga Elizabete Balode piedāvā izstrādāt arī individuālās numeroloģiskās prognozes:

 •  Pilns numeroloģiskais portrets
  Ietver: personības raksturojumu, rakstura stiprās un vājās puses, personības dzīves ceļa un dzīves uzdevumu aprakstu, resursu uzskaitījumu, ar kuriem veikt savu dzīves uzdevumu. Cena: 35,- EUR.
 •  Numeroloģiskā prognoze gadam
  Ietver: individuālā un likteņa gada un mēnešu uzdevumus un iespējas, individuālo gada veiksmīgo dienu kalendāru. Cena: 20,- EUR.
 •  Numeroloģiskā prognoze trīs gadiem
  Ietver: individuālā gada un mēnešu uzdevumus un vēlamās darbības, labvēlīgās dienas kādu darbību uzsākšanai, individuālo kalendāru tuvākajam gadam. Cena: 35,- EUR.
 •  Saderības numeroloģiskais portrets
  Ietver: abu partneru personības raksturojumu, rakstura stipro un vājo pušu aprakstu, personību saderību, katra partnera individuālo dzīves ceļu un dzīves uzdevumu, prognozi tuvākajiem gadiem, kam būtu jāpievērš uzmanība attiecībās. Cena: 40,- EUR.

Ja Tevi ieinteresē kāds no zemāk aprakstītajiem pakalpojumiem, raksti mums uz sp@sievietespasaule.lv. Mēs ar Tevi sazināsimies!

Dalīties.

Atstāt Ziņu