Vārda dienu svin: Dzidra, Gunita, Loreta, Dzidris

Numeroloģiskā prognoze maija mēnesim

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Numeroloģe
Līga Bērziņa, www.pasaules.lv

ajā mēnesī jāsamazina dzīves temps. Svarīgi pavērot pašai sevi, ko tu dari un kā to dari. Būtiski, lai tas, ko tu dari, pašai patiktu un sniegtu gandarījumu. Maijā ir  gan Ģimenes, gan Mātes diena, pievērs uzmanību saviem tuviniekiem, padomā par kādu mīļu pārsteigumu. Arī pati esi atvērta pārsteigumiem un dāvanām. Ja vēl esi viena, pievērs uzmanību cilvēkam, ar ko iepazīsies šajā mēnesī – viņš var būt īstais.

Lai pilnībā izmantotu numeroloģisko prognozi, ieteicams ņemt vērā savus individuālos skaitļus un atrast balansu ar nedēļas enerģiju. Uzzināt savus skaitļus, dziļāk iepazīt un izprast sevi, kā arī rast atbildes uz daudziem un dažādiem jautājumiem, vari individuālajā numeroloģijas konsultācijā pie Līgas Bērziņas. Uzzini, kā pieteikties šeit  >> 

IESPĒJA – VIRTUĀLIE NUMEROLOĢIJAS PAKALPOJUMI!
Domājot par tiem, kas netiek uz klātienes konsultācijām Rīgā, taču ļoti vēlētos izzināt sevi nedaudz vairāk un varbūt rast atbildi arī uz kādu jautājumu, kas nedod mieru, piedāvājam arī virtuālo konsultāciju iespēju – pasūtīt numeroloģisko portretu, prognozi 3 gadiem vai saderības portretu. Ja Tevi kāds no šiem pakalpojumiem ieinteresējis, spied uz kupona, atvērsies vēstules forma- raksti savu kontaktinformāciju un mēs ar Tevi sazināsimies!

Dalīties.

Atstāt Ziņu