Vārda dienu svin: Jūlijs, Ainis

Numeroloģiskā prognoze JŪNIJAM

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Jūnijā ideju būs tik daudz, ka visas nespēsi realizēt, neatliks nekas cits, kā ar tām dalīties ar draugiem un kolēģiem. Darbā var pavērties jaunas iespējas, vari saņemt negaidītu piedāvājumu. Vari uzticēties intuīcijai. Finanšu lietās gan būs nepieciešama dubulta piesardzība.

Pēc ilgāka laika parādīsies romantiskas vēsmas, kas gan var traucēt koncentrēties darbam. Tieksme pārspīlēt un ieraudzīt ziloni tur, kur ir tikai muša, var novest pie konfliktiem un attiecību saraušanas ar draugiem vai citiem tuviem cilvēkiem. Draudzība var pāraugt mīlestībā, bet mīlestība naidā. Robeža būs ļoti trausla, tāpēc nesteidzies pieņemt galīgus lēmumus, lai pēc tam nenākas nožēlot. Vari saņemt priecīgas un pārsteidzošas ziņas, bet pirms tām ticēt un sākt priecāties, tomēr pārliecinies, vai viss ir tā, kā izskatās. Izvērtē, ko ņemt vērā, bet ko tomēr laist gar ausīm.

 

Lai pilnībā izmantotu numeroloģisko prognozi, ieteicams ņemt vērā savus individuālos skaitļus un atrast balansu ar nedēļas enerģiju.

Numeroloģe Līga Elizabete Balode piedāvā izstrādāt arī individuālās numeroloģiskās prognozes:

 • Pilns numeroloģiskais portrets
  Ietver: personības raksturojumu, rakstura stiprās un vājās puses, personības dzīves ceļa un dzīves uzdevumu aprakstu, resursu uzskaitījumu, ar kuriem veikt savu dzīves uzdevumu. Cena: 35,- EUR.
 • Numeroloģiskā prognoze gadam
  Ietver: individuālā un likteņa gada un mēnešu uzdevumus un iespējas, individuālo gada veiksmīgo dienu kalendāru. Cena: 20,- EUR.
 • Numeroloģiskā prognoze trīs gadiem
  Ietver: individuālā gada un mēnešu uzdevumus un vēlamās darbības, labvēlīgās dienas kādu darbību uzsākšanai, individuālo kalendāru tuvākajam gadam. Cena: 35,- EUR.
 • Saderības numeroloģiskais portrets
  Ietver: abu partneru personības raksturojumu, rakstura stipro un vājo pušu aprakstu, personību saderību, katra partnera individuālo dzīves ceļu un dzīves uzdevumu, prognozi tuvākajiem gadiem, kam būtu jāpievērš uzmanība attiecībās. Cena: 40,- EUR.

Ja Tevi ieinteresē kāds no zemāk aprakstītajiem pakalpojumiem, raksti mums uz sp@sievietespasaule.lv. Mēs ar Tevi sazināsimies!

Photo by Irina Iriser on Unsplash

Dalīties.

Atstāt Ziņu