Vārda dienu svin: Vilis, Vilhelms

Numeroloģiskā prognoze jūnijam

Pinterest LinkedIn Tumblr +

ūnijs var nākt ar vēlmi riskēt. Esi gatava, ka plāni var mainīties neatkarīgi no tevis. Gaidāmas dažādas pārmaiņas, braucieni un daudz dažādu darbiņu. Radīsies jauni noteikumi, kam būs jāpielāgojas. Netērē nervus un enerģiju, tos apšaubot, labāk tiem pielāgoties. Ja pienākumi liek nervozēt un satraukties, tad gan labāk tos uzticēt citiem. Vismaz uz laiku. Labs laiks attīstīt, paplašināt un reklamēt savu biznesu, lai piesaistītu partnerus. Iespējams kāds ilgi plānots vai pavisam negaidīts ceļojums. 

 

Lai pilnībā izmantotu numeroloģisko prognozi, ieteicams ņemt vērā savus individuālos skaitļus un atrast balansu ar nedēļas enerģiju. Uzzināt savus skaitļus, dziļāk iepazīt un izprast sevi, kā arī rast atbildes uz daudziem un dažādiem jautājumiem, vari individuālajā numeroloģijas konsultācijā pie Līgas Bērziņas. Uzzini, kā pieteikties šeit  >> 

Individuālie numeroloģijas piedāvājumi!
Piedāvājam virtuālo konsultāciju iespēju – iespēju pasūtīt numeroloģisko portretu, prognozi 3 gadiem vai saderības portretu. Ja Tevi kāds no šiem pakalpojumiem ieinteresējis, spied uz kupona, atvērsies vēstules forma – raksti savu kontaktinformāciju un mēs ar Tevi sazināsimies!

Dalīties.

Atstāt Ziņu