Vārda dienu svin: Anšlavs, Junora

Numeroloģiskā prognoze jūnija mēnesim

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Numeroloģe
Līga Bērziņa, www.pasaules.lv

ajā mēnesī jāstrādā, jāstrādā un vēlreiz jāstrādā. Darba var būt tik daudz, ka dienas gaismu neredzēt. Labi, ka pa vidu vasaras saulgrieži, tad jāatvelk elpa. Sevī rakņāties nevajag un meklēt cēloņus visam, kas notiek vai nenotiek, arī nē. Gan viss atrisināsies. Ja nu kāds sadomā likt šķēršļus tavā ceļā, pārāk nestreso, jo dažkārt kavēkļi spiež radīt jaunus, oriģinālus risinājumus. Šis var būt tas gadījums. Lai skaists šis vasaras mēnesis!

Lai pilnībā izmantotu numeroloģisko prognozi, ieteicams ņemt vērā savus individuālos skaitļus un atrast balansu ar nedēļas enerģiju. Uzzināt savus skaitļus, dziļāk iepazīt un izprast sevi, kā arī rast atbildes uz daudziem un dažādiem jautājumiem, vari individuālajā numeroloģijas konsultācijā pie Līgas Bērziņas. Uzzini, kā pieteikties šeit  >> 

IESPĒJA – VIRTUĀLIE NUMEROLOĢIJAS PAKALPOJUMI!
Domājot par tiem, kas netiek uz klātienes konsultācijām Rīgā, taču ļoti vēlētos izzināt sevi nedaudz vairāk un varbūt rast atbildi arī uz kādu jautājumu, kas nedod mieru, piedāvājam arī virtuālo konsultāciju iespēju – pasūtīt numeroloģisko portretu, prognozi 3 gadiem vai saderības portretu. Ja Tevi kāds no šiem pakalpojumiem ieinteresējis, spied uz kupona, atvērsies vēstules forma- raksti savu kontaktinformāciju un mēs ar Tevi sazināsimies!

Dalīties.

Atstāt Ziņu