Vārda dienu svin: Meldra, Meldris, Melisa

Numeroloģiskā prognoze JŪLIJAM

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Šajā mēnesī būtu jāpievērš uzmanība tiem sīkajiem, otršķirīgajiem darbiņiem, kas līdz šim tika atlikti. Ir īstais laiks tos sakārtot un izdarīt līdz galam. Materiālie ienākumi nesolās būt nekādi lielie – šim mēnesim piemērotāks būs taupības režīms. Ja jūti, ka ar kaut ko netiec galā, vai vēlies sasniegt savus mērķus, piesaisti palīgus. Tikai neesi neiecietīga un nepacietīga, nevienam nav pienākums tev palīdzēt. Apkārtējos cilvēkos vēlēšanos nākt tev palīgā vari radīt ar pacietību un atbildību par saviem pienākumiem. Savukārt, ja pati sajutīsies lieka starp sadarbības partneriem vai apkārtējiem cilvēkiem, atceries, ka nav īstais laiks visu uztvert personiski. Jaunās idejas pietaupi piemērotākam laikam.

 

Lai pilnībā izmantotu numeroloģisko prognozi, ieteicams ņemt vērā savus individuālos skaitļus un atrast balansu ar nedēļas enerģiju.

Numeroloģe Līga Elizabete Balode piedāvā izstrādāt arī individuālās numeroloģiskās prognozes:

 •  Pilns numeroloģiskais portrets
  Ietver: personības raksturojumu, rakstura stiprās un vājās puses, personības dzīves ceļa un dzīves uzdevumu aprakstu, resursu uzskaitījumu, ar kuriem veikt savu dzīves uzdevumu. Cena: 35,- EUR.
 •  Numeroloģiskā prognoze gadam
  Ietver: individuālā un likteņa gada un mēnešu uzdevumus un iespējas, individuālo gada veiksmīgo dienu kalendāru. Cena: 20,- EUR.
 •  Numeroloģiskā prognoze trīs gadiem
  Ietver: individuālā gada un mēnešu uzdevumus un vēlamās darbības, labvēlīgās dienas kādu darbību uzsākšanai, individuālo kalendāru tuvākajam gadam. Cena: 35,- EUR.
 •  Saderības numeroloģiskais portrets
  Ietver: abu partneru personības raksturojumu, rakstura stipro un vājo pušu aprakstu, personību saderību, katra partnera individuālo dzīves ceļu un dzīves uzdevumu, prognozi tuvākajiem gadiem, kam būtu jāpievērš uzmanība attiecībās. Cena: 40,- EUR.

Ja Tevi ieinteresē kāds no zemāk aprakstītajiem pakalpojumiem, raksti mums uz sp@sievietespasaule.lv. Mēs ar Tevi sazināsimies!

Dalīties.

Atstāt Ziņu