Vārda dienu svin: Diāna, Dina, Dins

Numeroloģiskā prognoze JŪLIJAM

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Jūlijā būs daudz darba, bet arī vēlme izklaidēties vilks uz visām pusēm vienlaicīgi. Darbā vari saņemt paaugstinājumu, bet problēmu risināšanu labāk atliec uz vēlāku laiku. Šis ir ideāls laiks atvaļinājumam, ja dosies ceļojumā kopā ar mīļoto cilvēku, gūsi prieku un gandarījumu.

Tavas ikdienas bagātināšanā būtiska loma būs draugiem un partneriem. Centies ierobežot tēriņus, tā vietā nodarbojies ar savu pakalpojumu vai prasmju reklāmu. Tas var nest papildu ienākumus un ļaut atrasties īstajā vietā un īstajā laikā.

Pārņems sajūta, ka no pleciem noveļas kāds liels slogs un beidzot var ievilkt elpu. Parādīsies vieglums, optimisms un prieks. Izbaudi šo laiku un novērtē katru sīkumu, notikumu un iespēju. Izbaudi to, kas tev ir, priecājies par to, jo prieks ir vislielākā balva. Ja radīsies problēmas, tad tās, visdrīzāk, piesaistīsi ar vieglprātīgu rīcību. Laiks paskries ļoti ātri, nepaspēsi pat aptvert, cik ātri viss mainās.

 

Lai pilnībā izmantotu numeroloģisko prognozi, ieteicams ņemt vērā savus individuālos skaitļus un atrast balansu ar nedēļas enerģiju.

Numeroloģe Līga Elizabete Balode piedāvā izstrādāt arī individuālās numeroloģiskās prognozes:

 • Pilns numeroloģiskais portrets
  Ietver: personības raksturojumu, rakstura stiprās un vājās puses, personības dzīves ceļa un dzīves uzdevumu aprakstu, resursu uzskaitījumu, ar kuriem veikt savu dzīves uzdevumu. Cena: 35,- EUR.
 • Numeroloģiskā prognoze gadam
  Ietver: individuālā un likteņa gada un mēnešu uzdevumus un iespējas, individuālo gada veiksmīgo dienu kalendāru. Cena: 20,- EUR.
 • Numeroloģiskā prognoze trīs gadiem
  Ietver: individuālā gada un mēnešu uzdevumus un vēlamās darbības, labvēlīgās dienas kādu darbību uzsākšanai, individuālo kalendāru tuvākajam gadam. Cena: 35,- EUR.
 • Saderības numeroloģiskais portrets
  Ietver: abu partneru personības raksturojumu, rakstura stipro un vājo pušu aprakstu, personību saderību, katra partnera individuālo dzīves ceļu un dzīves uzdevumu, prognozi tuvākajiem gadiem, kam būtu jāpievērš uzmanība attiecībās. Cena: 40,- EUR.

Ja Tevi ieinteresē kāds no zemāk aprakstītajiem pakalpojumiem, raksti mums uz sp@sievietespasaule.lv. Mēs ar Tevi sazināsimies!

Foto: Debby HudsonUnsplash.com

Dalīties.

Atstāt Ziņu