Vārda dienu svin: Anšlavs, Junora

Numeroloģiskā prognoze jūlijam

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Numeroloģe
Līga Bērziņa, www.pasaules.lv

ajā mēnesī beidzot jutīsies kā no ieslodzījuma iznākusi vai no ķēdes norāvusies. Vari doties atvaļinājumā vai ieplānot skaistu atpūtu nedēļas nogalēs tepat, bet ar nosacījumu, ka atpūtināsi ne tikai ķermeni, bet atslēgsi arī galvu no ikdienas rūpēm un pienākumiem. Ļaujies izklaidēm, piedzīvojumiem, apmeklē pēc iespējas vairāk un dažādus pasākumus, satiecies ar seniem draugiem un iepazīsties ar jauniem cilvēkiem. Kad tad vēl to visu pagūt, ja ne mūsu īsās un skopās vasaras vidū! Lai skaists šis vasaras mēnesis!

Lai pilnībā izmantotu numeroloģisko prognozi, ieteicams ņemt vērā savus individuālos skaitļus un atrast balansu ar nedēļas enerģiju. Uzzināt savus skaitļus, dziļāk iepazīt un izprast sevi, kā arī rast atbildes uz daudziem un dažādiem jautājumiem, vari individuālajā numeroloģijas konsultācijā pie Līgas Bērziņas. Uzzini, kā pieteikties šeit  >> 

IESPĒJA – VIRTUĀLIE NUMEROLOĢIJAS PAKALPOJUMI!
Domājot par tiem, kas netiek uz klātienes konsultācijām Rīgā, taču ļoti vēlētos izzināt sevi nedaudz vairāk un varbūt rast atbildi arī uz kādu jautājumu, kas nedod mieru, piedāvājam arī virtuālo konsultāciju iespēju – pasūtīt numeroloģisko portretu, prognozi 3 gadiem vai saderības portretu. Ja Tevi kāds no šiem pakalpojumiem ieinteresējis, spied uz kupona, atvērsies vēstules forma- raksti savu kontaktinformāciju un mēs ar Tevi sazināsimies!

Ilustrācija- wikimedia, nosha, CC licence

Dalīties.

Atstāt Ziņu